Trwa ładowanie...
d4biw4l

Esmeralda Godlewska pokazała się "bez makijażu". Internauci oburzeni

O siostrach Godlewskich jest już trochę ciszej. Nie oznacza to jednak, że usunęły się w cień. Jedna z nich przypomina o sobie i opublikowała zdjęcie "saute". Internauci mają jednak sporo wątpliwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najnowsze zdjęcie zaskoczyło internautów
Najnowsze zdjęcie zaskoczyło internautów (Instagram.com, Fot: www.instagram.com/esmeralda_godlewska)
d4biw4l

Śpiew sióstr Godlewskich słyszał chyba każdy. Ich wykonanie świątecznej piosenki "Pada śnieg" obiegło niemal cały internet. Godlewskie postanowiły wykorzystać swoje 5 minut "sławy" i poszerzyły działalność artystyczną. Prowadzą programy telewizyjne, a nawet nagrały własny utwór. Wszystko wskazuje na to, że spodobał się im świat show-biznesu.

Zobacz też: Esmeralda Godlewska: "Zostałam zraniona, sama z dzieckiem na rękach"

Esmeralda na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie bez makijażu. "No make up day (red. dzień bez makijażu), dziś dzień relaksu" – napisała pod fotką.

d4biw4l

Nie trzeba było długo czekać na reakcje internautów, którzy zaczęli dopiekać Esmeraldzie. "No make up, ale całą twarz w makijażu permanentnym", "Nie rozumiem kobiet, które piszą #nomakeup, a mają doczepione rzęsy, zrobione brwi, powiększone usta", "To chyba jakiś żart", "Chyba nie widziałaś, jak wygląda kobieta bez makijażu" – pisali oburzeni internauci.

Wśród internetowych zarzutów pojawiło się również sporo komplementów. Trzeba przyznać, że pomimo widocznych zabiegów kosmetycznych Esmeralda zrezygnowała z mocniejszego makijażu i wygląda odrobinę inaczej. A na pewno mniej wyzywająco.

d4biw4l

Podziel się opinią

Share

d4biw4l

d4biw4l