Trwa ładowanie...
d34nmjq

Esmeralda Godlewska pokazała się bez makijażu. Internauci: "Próbujesz oszukać siebie czy wszystkich?"

"Tak wiele osób prosiło was o to zdjęcie" – zaczęła post i opublikowała selfie, na którym pozuje w naturalnej odsłonie. Tą publikacją na Instagramie zapoczątkowała żarliwą dyskusję wśród internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fotka Esmeraldy bez makijażu wywołała prawdziwą burzę w komentarzach.
Fotka Esmeraldy bez makijażu wywołała prawdziwą burzę w komentarzach. (Instagram.com, Fot: www.instagram.com/esmeralda_godlewska)
d34nmjq

Siostry Godlewskie od lat próbowały swoich sił w różnych programach telewizyjnych. Marzyły o wielkiej karierze, aż w końcu udało się im zaistnieć. Ogromną popularność przyniosło im wykonanie piosenki "Pada śnieg", które obejrzały miliony internautów. Siostry, rzecz jasna, nie zaprzestały na jednym wykonaniu. Nagrały swój singiel, pojawiały się w programach śniadaniowych, udzielają wywiadów i chwalą się co bardziej emocjonującymi momentami z życia w mediach społecznościowych.

Ostatnio Esmeralda postanowiła spełnić prośbę swoich fanów i opublikowała zdjęcie bez makijażu. – "Esmeralda bez makijażu - tak wiele prosiło z Was o to zdjęcie, więc proszę, specjalnie dla Was! Dobrej nocki, ja uciekam spać” – napisała.

Od momentu opublikowania fotki #naturalface w komentarzach wybuchła prawdziwa wrzawa. "Sztuczne rzęsy i zrobione brwi to nie jest #nomakeup", "Nie widzę różnicy", "Nie no toż to szok. Ty lubisz tak ludzi na żywca ściemniać? Próbujesz oszukać siebie czy wszystkich?", "Bez makijażu? Przecież tu jest tego tona", "Zrobione brwi i rzęsy to też makijaż" - komentowali zbulwersowani internauci.

d34nmjq

Jest również spora grupa internautów, którzy bronią Esmeraldy i zachwycają się jej naturalną odsłoną. Podkreślają, że wygląda o wiele ładniej, subtelniej i młodziej.

A wy jak uważacie?

ZOBACZ TAKŻE: Siostry Godlewskie o karierze, Anelli i życiu prywatnym. Zaśpiewały dla nas na żywo!

d34nmjq

Podziel się opinią

Share
d34nmjq
d34nmjq