Trwa ładowanie...
d10r8fs

Eurowizja Junior 2019. Basia Kurdej-Szatan o Viki Gabor: "Wiedziałam, że będzie gwiazdą!"

Barbara Kurdej-Szatan poznała nastoletnią Viki Gabor już rok temu, gdy dziewczynka wystartowała w programie "The Voice Kids"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej -Szatan poznała Gabor podczas "The Voice Kids"
Barbara Kurdej -Szatan poznała Gabor podczas "The Voice Kids" (ONS.pl)
d10r8fs

– Gdy ją spotkałam, momentalnie wiedziałam, że to będzie ktoś wyjątkowy! Nie oszukujmy się, wygranie Eurowizji to jest naprawdę ogromny sukces. Wiktoria ma charyzmę i głos oraz wszelkie zadatki, żeby zostać wielką gwiazdą. Zresztą po niedzieli już nią jest! - powiedziała w rozmowie z Faktem celebrytka.

Viki Gabor zwyciężyła konkurs Eurowizji Junior 2019, przynosząc tym samym zwycięstwo Polsce po raz drugi z rzędu. "Superhero" to prawdziwy hit i wiele osób przewidywało, że ma duże szanse na wygraną. Zwłaszcza, że teledysk do piosenki miał najwięcej odtworzeń w serwisie YouTube ze wszystkich tegorocznych utworów prezentowanych w konkursie.

Tuż po ogłoszeniu zwycięstwa Viki Gabor, prezes TVP, Jacek Kurski, skomentował wygraną 12-latki. Nie miał wówczas wątpliwości, kto stoi za jej sukcesem.

d10r8fs

- Dziękuję widzom TVP i "Wiadomości". Być może o wygranej Viki na Eurowizji Junior 2019 zadecydowały setki tysięcy głosów właśnie od naszych widzów. To mogło przechylić szalę zwycięstwa. Tam, gdzie wygrywają widzowie, tam wygrywa także dobra muzyka. Dlatego dziękuję widzom TVP - powiedział prezes Telewizji Polskiej w wywiadzie udzielonym własnej stacji.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. Oglądały ją miliony Polaków

Barbara Kurdej-Szatan, w rozmowie z Faktem wspominała Viki sprzed roku: – Podobało mi się, że mimo wielkiej pokory, znała swoją wartość.

I dodała: - Teraz życzę jej, by wokół niej znaleźli się dobrzy ludzie. No i oby nagrała świetną płytę, żeby była spełniona jako piosenkarka!

d10r8fs

Trzymamy kciuki za karierę Viki Gabor!

d10r8fs

Podziel się opinią

Share
d10r8fs
d10r8fs