Trwa ładowanie...
d4kcky2

Eurowizja Junior 2019: Znamy reprezentantkę Polski. Kim jest Viki Gabor?

Viki Gabor będzie reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji Junior 2019. 12-letnia wokalistka została następczynią Roksany Węgiel.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eurowizja Junior 2019: Znamy reprezentantkę Polski. Kim jest Viki Gabor?
Eurowizja Junior 2019: Znamy reprezentantkę Polski. Kim jest Viki Gabor? (ONS.pl)
d4kcky2

Podczas "Szansy na sukces" poznaliśmy finalistki wyłonione w poprzednich etapach: Nikola Fiedor, Viki Gabor oraz Gabriela Katzer. Każda z dziewczyn zaśpiewała po dwie piosenki. Jurorów, jak i widzów, ostatecznie przekonało wykonanie utworu "Superhero" Viki Gabor.

Viki Gabor zdobyła popularność występując w drugiej edycji "The Voice Kids", gdzie udało się jej zająć 2. miejsce. 12-letnia wokalistka urodziła się w Niemczech, a dzieciństwo spędziła w Polsce. Następnie przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, po czym ostatecznie wróciła do kraju i zamieszkała w Nowej Hucie.

d4kcky2

– Jestem Romką, muzyka była zawsze w naszym domu. Kiedyś zaczęłam nagrywać, jak śpiewam na komórkę. Zobaczył to moja mama i powiedziała, że ładnie mi to wychodzi – mówi Wiktoria Gabor o swoich początkach z muzyką.

Wiktoria Gabor ma już na swoim koncie debiutancki singiel zatytułowany "Time". Teledysk ma już ponad 2 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior: Doda oszalała ze szczęścia po wygranej młodej Polki

d4kcky2

Podziel się opinią

Share
d4kcky2
d4kcky2