Trwa ładowanie...
d667680

Eva Mendes i Ryan Gosling mają poważny kryzys

Aktorzy do tej pory sprawiali wrażenie jednej z najbardziej zgranych par Hollywood. Jednak ostatnio w amerykańskich mediach coraz częściej pojawiają się doniesienia, że ich związek przechodzi poważny kryzys. Choć aktorzy dbają o prywatność i rzadko pojawiają się razem, to podobno nie mieszkają ze sobą już od kilku miesięcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Eva Mendes, Ryan Gosling
Eva Mendes, Ryan Gosling (Getty Images)
d667680

Mendes, która odstawiła na drugi plan swoją karierę, zajmuje się ostatnio domem i wychowywaniem dzieci. W kuluarach plotkuje się, że aktorka nie może się pogodzić z tym, że Gosling nie zwalnia tempa i ciągle pojawia się na planach zdjęciowych nowych filmów. Dodatkowo Eva ma mu za złe, że zamiast wspierać ją w opiece nad dziećmi, pojawia się regularnie na imprezach branżowych.

Miejmy nadzieję, że są to tylko plotki. Tym bardziej, że podczas tegorocznych Złotych Globów aktor publicznie dziękował Mendes za jej poświęcenie. - Chcę tylko spróbować podziękować odpowiednio jednej osobie i powiedzieć, że kiedy ja śpiewałem, tańczyłem, grałem na pianinie i przeżywałem jedno z najlepszych doświadczeń, jakie miałem w filmie, moja dama wychowywała naszą córkę, była w ciąży z drugą i starała się pomagać swojemu bratu w walce z rakiem. Gdyby nie wzięła na siebie tego wszystkiego, bym mógł przeżyć to doświadczenie, z pewnością ktoś inny stałby tutaj dzisiaj zamiast mnie. Kochanie, dziękuję - mówił Ryan ze sceny.

Aktorzy są parą od września 2011 roku, mają dwie córki - trzyletnią Esmeraldę i roczną Amadę.

Zobacz: Ryan Gosling i Emma Stone ze Złotymi Globami za "La La Land"

LOS ANGELES, CA - 03, 18: Actress Eva Mendes and New York & Company launches the Eva Mendes for NY&C with a pop-up shop at The Beverly Center in Los Angeles, CA on March, 18, 2014. Photo Credit: RTNFisher/MediaPunch. ONS.pl
LOS ANGELES, CA - 03, 18: Actress Eva Mendes and New York & Company launches the Eva Mendes for NY&C with a pop-up shop at The Beverly Center in Los Angeles, CA on March, 18, 2014. Photo Credit: RTNFisher/MediaPunch. (ONS.pl)
   East News
(East News)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d667680

Podziel się opinią

Share
d667680
d667680