Trwa ładowanie...
dq22b3c

Ewa Błaszczyk ma nadzieję. Jest szansa na wybudzenie córki

Córka Ewy Błaszczyk od 19 lat jest w śpiączce. Jak donosi jeden z tygodników, aktorka jest szczęśliwa, gdyż pojawiła się szansa na to, że jej córka Ola się wybudzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
- Ta metoda przywraca sprawność osobom kilka lat po udarze - zdradza Błaszczyk.
- Ta metoda przywraca sprawność osobom kilka lat po udarze - zdradza Błaszczyk. (ONS.pl)
dq22b3c

Córka Ewy Błaszczyk 19 lat temu zachłysnęła się tabletką. Od tamtej pory jest w śpiączce, a aktorka walczy o to, żeby się wybudziła. Ani na chwilę nie traci nadzei. Już na początku minionego roku pisaliśmy o napawających optymizmem informacjach na temat zdrowia Oli.

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Błaszczyk o udziale bliskich w wybudzaniu ze śpiączki

Choć nie jest łatwo, Ewa Błaszczyk ma mnóstwo siły i determinacji. "Na żywo" informuje, że stan zdrowia zaczął poprawiać się po wszczepieniu stymulatora układu nerwowego. Aktualnie Ola otrzymuje komórki macierzyste.

dq22b3c

- Za cztery miesiące dostanie ostatnią porcję komórek autologicznych z jej szpiku, potem zrobimy przerwę. Mam nadzieję, że za rok wyjdziemy z laboratorium z komórką neutralną. Bardzo na to czekamy, ona ma szansę odbudować uszkodzone połączenie neuronowe - czytamy w "Na żywo".

To ogromna szansa dla córki Ewy Błaszczyk. Nieprzerwana walka, nadzieja oraz postępująca medycyna potrafią zdziałać wiele.

dq22b3c

Podziel się opinią

Share

dq22b3c

dq22b3c