Trwa ładowanie...
ewa chodakowska
04-07-2016 19:06

Ewa Chodakowska oburzona zachowaniem konkurencji. "Żałosne buractwo!"

Ewa Chodakowska wierzy, że jej misją jest zachęcanie Polaków do aktywności fizycznej. Trenerka pomysły na zdrowy tryb życia propaguje nie tylko w książkach, filmach i swoim magazynie, ale przede wszystkim na portalach społecznościowych. Jej metody nie zawsze podobają się innym, o czym ostatnio gwiazda fitnessu mogła się przekonać.

Ewa Chodakowska oburzona zachowaniem konkurencji. "Żałosne buractwo!"Źródło: ONS.pl
d2dwvrx
d2dwvrx

Trenerka dowiedziała się, że osoby zajmujące się tą samą branżą, co ona zarzucają jej brak profesjonalizmu oraz wręcz przestrzegają innych przed jej ćwiczeniami. Chodakowska ostro odpowiedziała na te rewelacje. Wszystko opisała w emocjonalnym wpisie na swoim Facebooku.

- "Gramy do jednej bramki" takie miałam marzenie. Niestety kompleksy, wybujałe ego, głupota, paskudna zawiść trenerów i trenerek w Polsce pokazują, że na grę drużynową nie są jeszcze gotowi. I tutaj jest mi za nich wstyd - brzmią jej słowa.

Okazuje się, że w swoim wpisie Chodakowska postanowiła również bezpośrednio zwrócić się do osoby, która najbardziej zaszła jej za skórę. W tym celu nie przebierała w słowach.

- Pranie mózgu osobie, która BEZ TWOJEJ POMOCY, ale swoją ciężką pracą z moimi materiałami osiągnęła swój cel? BURACTWO!!! ŻAŁOSNE BURACTWO!! Ogarnij się albo zmień profesję, bo przynosisz wstyd! - napisała trenerka.

d2dwvrx

Trzeba przyznać, że Chodakowskiej do tej pory jeszcze nigdy tak bardzo nie oburzyło zachowanie konkurencji. Zgadzacie się z jej słowami?

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Zobacz także: Ewa Chodakowska na pokazie Agnieszki Maciejak

d2dwvrx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dwvrx