Trwa ładowanie...
d3cs3nm

Ewa Chodakowska opublikowała poruszający wpis ze szpitala. Chodzi o jej męża

Ewa Chodakowska wzbraniała się przed opublikowaniem tego wpisu. Stwierdziła jednak, że jej fani zasługują na szczerość. Mąż trenerki trafił bowiem do szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Chodakowska ma teraz trudny czas
Ewa Chodakowska ma teraz trudny czas (East News, Fot: East News)
d3cs3nm

Ewa Chodakowska nie ma teraz łatwego czasu. Mąż trenerki fitness wylądował w szpitalu. Tajemniczy wpis w mediach społecznościowych budzi niepokój fanów.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Magdalena Narożna: "Szczerze się zakochałam!"

- Miałam nic nie pisać.. Ale ja nie potrafię nie pisać... [...]. Jestem w Atenach... Od niecałych dwóch tygodni... Lelo właśnie został zabrany na sale operacyjną. Przed nim półtoragodzinna operacja... I chociaż wiem, ze wszystko będzie dobrze, czuje tę bezsilność... Mam kamień zamiast żołądka... Na klatce piersiowej stoi słoń... Tłumaczę sobie, że takie sytuacje spotykają nas po to, żeby zauważać i doceniać każdy dzień - czytamy we wpisie gwiazdy.

Kim jest mąż Ewy Chodakowskiej?

Lefteris Kavoukis to jeden z najbardziej znanych i cenionych trenerów personalnych w Grecji. Podobnie jak Ewa, jest trenerem fitness w prowadzonej przez nich firmie BeBio. Patrząc na stronę biznesową przedsięwzięć Chodakowskiej, Kavoukis sprawia wrażenie jej managera. Negocjuje kontrakty, doradza i towarzyszy na służbowych spotkaniach. Trenerka wyjaśniała dawniej, że jest to kwestia przede wszystkim zaufania. Lefteris jest jedyną osobą, której Ewa może powierzyć sprawy zawodowe bez żadnych obaw.

d3cs3nm

Podziel się opinią

Share

d3cs3nm

d3cs3nm