Trwa ładowanie...
d1fows1

Ewa Chodakowska pokazała teściową. Jej podróż do Polski nie była łatwa

To będzie wyjątkowe Boże Narodzenie. Ewa Chodakowska spędzi je razem ze swoją grecką teściową. Trenerka wrzuciła na Instagrama urocze zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Chodakowska uwielbia mamę Lefterisa Kavoukisa
Ewa Chodakowska uwielbia mamę Lefterisa Kavoukisa (AKPA)
d1fows1

Na Instagramie Ewy Chodakowskiej wylądowało wyjątkowe zdjęcie. Czołowa polska trenerka pozuje ze swoim mężem Lefterisem Kavoukisem i jego mamą Marianną. Chodakowska nazywa ją swoją "grecką mameczką". Chodakowska wielokrotnie podkreślała, że ma świetny kontakt z teściową i ją uwielbia.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Chodakowska: "Jestem tytanem pracy"

Okazuje się, że podróż starszej pani z Aten do Polski nie była najłatwiejsza. Teściowa trenerki panicznie boi się latania.

d1fows1

- Wysłałam Lelo do Aten... Poleciał po swoją mamę. Tam i z powrotem. Tym razem zabieramy Mariannę do Sanoka na święta. Chcę, żeby doświadczyła magii naszych rodzinnych, tradycyjnych, polskich świąt Bożego Narodzenia - pisze Chodakowska na Instagramie.

Zdjęcie oczywiście wzbudziło zachwyt obserwatorów. Niektórzy prosili, aby Mariannę pozdrowić, inni napisali o swoich teściowych. Zero hejtu, sama miłość i pozytywne emocje.

Mąż trenerki Lefteris Kavoukis jest greckim trenerem personalnym, który w ojczyźnie odnosił spore sukcesy w fitnessie W wieku 37 lat przeprowadził się do Polski. Razem z żoną prowadzi firmę oferującą programy treningowe oraz pracuje w Be Active TV.

d1fows1

Podziel się opinią

Share

d1fows1

d1fows1