ycipk-126mc4

Ewa Chodakowska przytyła w biodrach? Pochwaliła się dokładnymi wymiarami sylwetki na Instagramie

Ewa Chodakowska od lat motywuje kobiety do zadbania o swoją sylwetkę. Tym razem wstawiła post, w którym dokładnie prezentuje wymiary ciała, a także przyznaje się do kilku centymetrów więcej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Chodakowska przyznała, jakie ma wymiary
Ewa Chodakowska przyznała, jakie ma wymiary (ONS.pl)
ycipk-126mc4

Ewa Chodakowska ma miliony fanek, które ćwiczą razem z ukochaną trenerką fitness. Stworzyła wiele popularnych treningów. Ewa Chodakowska na Instagramie często publikuje metamorfozy internautek, by zachęcić kolejne kobiety do ćwiczeń.

W ostatnim poście postawiła jednak na siebie. Ewa Chodakowska przyznała, jakie ma wymiary, a także, dlaczego postanowiła przybrać na wadze. Okazuje się, że po prostu chciała wyglądać bardziej kobieco:

"Dwa lata temu, zakładając markę Missionswim, miałam wystąpić w pierwszej kampanii jako modelka. Założyłam na siebie sample i spojrzałam w lustro. Moje ciało było wtedy mocno wyrzeźbione - 12 proc. tkanki tłuszczowej i konkretny zarys mięśni. Pomyślałam, że wyglądam bardzo sportowo i że mało która z Was będzie się mogła utożsamić z taką sylwetką. Pewnie będę czytać: 'No tak! Na atletycznej budowie ciała wygląda to fajnie' albo 'No fajnie, ale jak będzie wyglądało na mnie?'. Podrapałam się po głowie: A może by tak troszkę przybrać na objętości i zaokrąglić moją sylwetkę?"

ycipk-126mc4

Trenerka wszystkich Polek zdradziła tym samym prostą receptę — zaczęła więcej jeść. Tym samym zdementowała plotki o domniemanym powiększeniu pośladków:

"Do wszystkich podejrzliwych — gdybym miała silikon w tyłku, to byłby on chociażby wyczuwalny w dotyku... a na każdych warsztatach jestem macana przez dziesiątki osób po pośladkach. Poza tym musiałabym mieć przerwę od treningów pewnie pół roku jak nic. Pozostaje mi te uwagi i podejrzenia traktować jako komplement"

ycipk-126mc4

Wróćmy jednak do najważniejszego tematu. Ewa Chodakowska zaprezentowała wymiary sylwetki:

"Wracając do mojej pracy nad ciałem i wymiarów, w talii mam 64 cm, w biodrach teraz 92 - wcześniej 89 i tak sobie rosnę. Biust się nie liczy, bo go sobie kupiłam. Poziom tkanki tłuszczowej 17 procent z 12 procent. Wzrost 166 cm, waga 55 kg (tydzień temu zważyłam się pierwszy raz od pół roku). Wiek metaboliczny 12 lat to tyle, na ile się czuję".

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-126mc4

ycipk-126mc4
ycipk-126mc4