27ex9j

Ewa Chodakowska znowu hejtowana. Nie potrafi pogodzić się z krytyką?

Trenerka opanowała media społecznościowe do perfekcji. Chodakowska regularnie publikuje zdjęcia, pokazujące jej bajeczne i "zapracowane" życie. Co jakiś czas spada na nią fala krytyki, jednak Ewa do tej pory starała się nie wchodzić w polemikę ze swoimi fankami. Wszystko zmieniło się kilka dni temu, kiedy jedna z internautek skrytykowała strój gwiazdy fitnessu. Chodakowska postanowiła odpowiedzieć jej w niezbyt kulturalny sposób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Chodakowska znowu hejtowana. Nie potrafi pogodzić się z krytyką?
(Instagram.com)
27ex9j

Ostatnio Ewa wrzuciła na Facebooka zdjęcie w bikini, co nie jest niczym nadzwyczajnym. Jednej z fanek wyjątkowo nie spodobało się bikini, w którym trenerka pozowała. "Ciało super, ale to bikini....sorki..brzydkie" - brzmiał komentarz. Chodakowską musiał on wyjątkowo zaboleć, ponieważ gwiazda postanowiła odpowiedzieć dziewczynie. "A mnie się mega podoba i chyba to jest najważniejsze. Może nie powinnam.. ale patrzę na Twoje profilowe i widzę różne gusta o których z racji dobrego wychowania nie będę dyskutować" - napisała.

Jak się okazało, wpis wywołał ostrą dyskusję, a wiele internautek zarzuciło trenerce brak dystansu do siebie. Ostatecznie Ewa z wymuszonym luzem wydała oświadczenie.

27ex9j

(red. pisownia oryginalna) "Oj babki babki.. zawrzało pod ostatnim postem..
Podejmę rzuconą rękawice, bo chyba jesteście głodne prowokacji

Kocurki moje ❤️ od serca i na luzie.. jak już sobie przypisujecie prawo do opinii to nie odbierajcie tego prawa innym.. dajcie mi tez zareagować, podroczyć się czasem z Wami.. już nie wiążcie mi tak jęzora na supeł 😋😋

Na komentarz "bikini brzydkie" napisałam, ze z uwagi na dobre wychowanie nie będę oceniać autorki komentarza po jej zdjęciu profilowym.. bo O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE .. mamy ewidentnie różne gusta i gra gitara..

Najzwyczajniej w świecie zareagowałam spokojnie i kulturalnie..

27ex9j

Ja wiem ze muszę wszystko na moją sztuczną klatkę przyjmować 😜😜 ale jak mi się styl pani nie podoba która komentuje mój styl, to chyba znaczy ze dyskusja prowadzi donikąd 😬😬

No tak? Przecież mnie tez nie wszystko się podoba.. nie każdy styl do mnie przemawia, ale żeby pisać komuś "to masz brzydkie"? Po cholerę?

Każda z nas ma prawo wyglądać jak chce i ubierać co chce.. po co zaczynać te oceny?

Nie szukam aprobaty mojego stylu.. przecież ta strona nie jest o modzie, post był TRENINGOWY, a najwiecej komentarzy odnosiło się do bikini 😂😂

27ex9j

Serio? No to prowokacji ciąg dalszy

Nie pozostaje mi nic innego jak wrzucić tył 😜😜😜 obawiam się ze jest jeszcze brzydszy 😂😂😂

PS. Proszę o przymrużenie oka 😉😉
Nawet kiedy odpowiadam na zaczepki robię to zawsze na wyluzowanych szelkach 😘😘"

27ex9j
27ex9j
27ex9j
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

27ex9j