Trwa ładowanie...
d31j39z
News

Ewa Farna dostanie pracę w teatrze Tomasza Karolaka?

Piosenkarka zawsze chciała spróbować swoich sił na teatralnych deskach, a Tomasz Karolak jakiś czas temu pracował już w Teatrze IMKA z inną gwiazdą muzyki rozrywkowej. Czy to początek pięknej współpracy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna dostanie pracę w teatrze Tomasza Karolaka?
(Instagram.com)
d31j39z

Ponad rok temu Teatr IMKA, którego dyrektorem jest Tomasz Karolak, nie najlepiej radził sobie finansowo, przez co częściowo odwołano plany repertuarowe na sezon 2015/2016. Wiele wskazuje na to, że problemy aktora zostały zażegnane. Jakiś czas temu na deskach jego teatru gościła Doda, teraz sporo mówi się o tym, że gwiazdor chce zatrudnić Ewę Farną. Czy rzeczywiście może dojść do tej współpracy?

- Zawsze chciałam spróbować zagrać w teatrze. Jeżeli pojawiłaby się propozycja godna zastanowienia, to na pewno bym jej nie skreślała - powiedziała "Faktowi" 24-letnia wokalistka.

Okazuje się, że jej marzenie może się spełnić dzięki Tomaszowi Karolakowi. Zdaniem dyrektora Teatru IMKA, Ewa Farna jest świetnym materiałem na aktorkę.

d31j39z

- Gdyby się sprawdziła, to oczywiście bym ją zatrudnił! Ewa Farna jest znakomitą wokalistką i scenicznym zwierzęciem _- stwierdził aktor w rozmowie z tabloidem. Dodał też, że radziłby jej jednak zacząć od roli w filmie. - _Tam można powtarzać sceny, przykryć pewne niedociągnięcia i przede wszystkim nabyć doświadczenia - podsumował Karolak.

Jak myślicie, co wyszłoby z takiej współpracy?

koncert Lato Zet i Dw��jki, sierpie�� 2015, Ewa Farna AKPA
koncert Lato Zet i Dw��jki, sierpie�� 2015, Ewa Farna
Viola Kołakowska, Tomasz Karolak AKPA
Viola Kołakowska, Tomasz Karolak

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Weronika Książkiewicz zrewanżowała się Karolakowi

d31j39z

Podziel się opinią

Share

d31j39z

d31j39z