ycipk-u4sor8

Ewa Farna ogłosiła ciążę. Celebrytki niech się inspirują

Gwiazda opublikowała w sieci urocze wideo. Ewa Farna pochwaliła się dużym, ciążowym brzuszkiem. I wszyscy powinni brać z niej przykład.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna ogłosiła ciążę
Ewa Farna ogłosiła ciążę (Youtube.com)
ycipk-u4sor8

Jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Jej zawodowe działania śledzi w mediach społecznościowych prawie 800 tys. fanów. Ewa Farna przyzwyczaiła swoich obserwatorów do tego, że nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym. Dziennikarze też raczej nie podpytują piosenkarki o jej związek i plany na przyszłość. Jesteśmy przyzwyczajeni, że Ewa tego nie komentuje.

ZOBACZ: Farna o krytyce dotyczącej wyglądu: "Nie wszystkie musimy być jak Kylie Jenner"

ycipk-u4sor8

Sama dawkuje informacje na temat swojego życia prywatnego. O ślubie wszyscy dowiedzieli się już po fakcie. Ewa Farna opublikowała w mediach zdjęcie, którym ucięła wszystkie plotki. Nie było potem wspólnych okładek, wywiadów o wielkiej miłości i lansowaniu się na swoim szczęściu. Choć na brak propozycji gwiazda na pewno nie mogła narzekać. Gdyby się zgodziła, zarobiłaby krocie.

Ewa Farna jest w ciąży!

O ciąży również dowiedzieliśmy się od Ewy. Nie było żadnych przecieków do mediów, które często generują same celebrytki, obyło się też bez zapowiadania ciąży na łamach kolorowej prasy. Farna opublikowała w sieci krótki teledysk, bardzo subtelny, na końcu którego umieszczone zostały kadr z wakacji. Widać na nich, że gwiazda jest już w zaawansowanej ciąży i urodzi lada moment.

ycipk-u4sor8

Ewa Farna jest przykładem na to, że jeśli chce się ukryć ciążę czy inne prywatne kwestie przed mediami, to da się. Paplanina większości gwiazd, że media przekraczają granice i generują newsy o życiu prywatnym wbrew ich woli, często są wyssane z palca.

Wiele gwiazd podsyca plotki na temat kwestii związanych z życiem prywatnym. Dwuznacznie komentują osobiste sprawy w wywiadach bądź mediach społecznościowych. Potem dziwią się, że dziennikarze drążą temat.

Agnieszka Kaczorowska chętnie opowiada o ciąży

Jej zupełnym przeciwieństwem jest m.in. Agnieszka Kaczorowska, nieustannie skarżąca się na wchodzenie w jej życie z butami dziennikarzy czy paparazzi. Jak sama twierdzi, nie chce epatować prywatnością, a ciąża jest czasem dla niej i partnera. Tymczasem znana z "Klanu" aktorka radosną nowinę o stanie błogosławionym... ogłasza na Instagramie, a chwilę później ląduje w śniadaniówce z partnerem, opowiadając o wszystkich szczegółach nadchodzącego porodu. Wiemy więc jak ciąża przebiega, jakie Agnieszka ma dalsze plany i jak przekazała mężowi informację o dziecku. Wiemy też, że zarobi na niej krocie.

ycipk-u4sor8

Kaczorowska założyła kanał na YouTubie, gdzie publikuje wywiady z ekspertami. Do tego dochodzą posty sponsorowane z kosmetykami dla przyszłych mam. Tak, zdaniem Agnieszki Kaczorowskiej, chroni się prywatność w show-biznesie.

Ale przykładów jest zdecydowanie więcej. My zaś, miast o nich pisać, a wy czytać, pogratulujmy wspólnie Ewie Farnej i życzmy sobie tego, by inne gwiazdy sceny czy ekranu brały z niej przykład. Naprawdę warto.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-u4sor8

ycipk-u4sor8
ycipk-u4sor8