Trwa ładowanie...
dvth3mc

Ewa Farna wydała oświadczenie. Ktoś włamał się na jej konto na Facebooku

Ewa Farna dawała świetny popis na scenie podczas Top of the Top Sopot Festival, gdy ktoś włamał się na jej facebookowy profil i zamieścił obraźliwe wpisy. Uderzały nie tylko w piosenkarkę, ale też w jej dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna
Ewa Farna (ONS.pl)
dvth3mc

Ewa Farna dwa miesiące temu została mamą. Szybko udało jej się wrócić na scenę. Piosenkarka podczas Sopot Festival 2019 pokazała, że nowa rola życiowa nie zmieniła jej jako wokalistki - a jeśli już, to tylko na lepsze. Farna popisała się talentem, publiczność szalała. Młoda, ale bardzo doświadczona piosenkarka rozpoczęła koncert gwiazd, natychmiast rozgrzewając publikę, która tańczyła i klaskała. Jej występ był pełen pozytywnej energii.

Kiedy Farna zeszła ze sceny, musiała dowiedzieć się, że w czasie gdy śpiewała, ktoś włamał się na jej konto na Facebooku. Pojawiły się obraźliwe wpisy, których nie będziemy przytaczać.

Piosenkarka postanowiła wydać oświadczenie w tej sprawie. Na jej instagramowym profilu pojawiła się grafika z tekstem i komentarz Farnej: "Uwaga!!!!".

"Moi drodzy, każdy fan pewnie zauważył i zrozumiał, że to nie ja publikuję ostatnie posty na FB na stronie Ewa Farna. Konto zostało zhackowane. Proszę fanów i media o nierozpowszechnianie materiałów upublicznionych bez mojej wiedzy i woli. Przepraszam mocno, że moja niemała rzesza (bo ponad 750 tysięcy) fanów jest np. atakowana wulgaryzmami rzekomo pod moim imieniem. Będę was informowała tutaj na Instagramie, o ile konto do mnie wróci. Hacker będzie ścigany. P.S. Do występu w Sopocie z chęcią wrócę wspomnieniami po opanowaniu całej bezczelnej i nielegalnej sytuacji".

Ewa Farna ONS.pl
Ewa Farna (ONS.pl)
dvth3mc

Podziel się opinią

Share
dvth3mc
dvth3mc