Trwa ładowanie...
d38jfkc

Ewa Farna zachwyca się synem. Pokazała urocze zdjęcie

Ewa Farna cieszy się macierzyństwem. Jak każda mama jest zachwycona swoim bobasem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna jest młodą mamą.
Ewa Farna jest młodą mamą. (ONS.pl)
d38jfkc

Choć wokalistka ma dopiero 26 lat, po wielu latach na scenie zdecydowała się na rodzinną stabilizację. W 2017 r. wzięła ślub z członkiem swojego zespołu Martinem Chrobotem. W czerwcu 2019 r. Ewa Farna ogłosiła światu, że została mamą.

Gwiazda chroni prywatność swojego syna Artura. Trudno jej powstrzymać się od publikacji ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych, ale zawsze twarz chłopca pozostaje ukryta.

Zobacz: Farna o krytyce dotyczącej wyglądu: "Nie wszystkie musimy być jak Kylie Jenner"

Na ostatnim zdjęciu na Instagramie Ewa Farna pokazała raczkującego syna. Chłopiec miał na sobie kombinezon z angielskim napisem "nowy w załodze". Dodała poruszający, ale i zabawny dla rodziców małych pociech opis.

d38jfkc

- Jesteś jak pełnia, bo nie dajesz śnić. Kto dla was jest pełnią? Przez miłość do kogo nie możecie spokojnie spać? - zapytała fanów.

Tym samym artystka nawiązała do swojego nowego utworu "Pełnia", który powstał we współpracy ze Smolastym. Ewa Farna nie zwalnia tempa i razem z kilkumiesięcznym synem koncertuje w Czechach i Polsce. Twierdzi jednak, że macierzyństwo stawia na pierwszym miejscu.

d38jfkc

Podziel się opinią

Share

d38jfkc

d38jfkc