Trwa ładowanie...
d4mit95

Ewa Mielnicka już po ślubie. Pochwaliła się oryginalną suknią ślubną

2. czerwca Miss Polski 2014 wyszła za mąż. Dzień po uroczystości pokazała zdjęcie niezwykłej ślubnej kreacji. Jej suknia miała klasyczny krój i była biała, ale zdobiły ją wzory w czerwonym kolorze. Odważnie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężem Mielnickiej został Łukasz Cekała. Swoją partnerkę zna od czasów szkolnych
Mężem Mielnickiej został Łukasz Cekała. Swoją partnerkę zna od czasów szkolnych (East News)
d4mit95

Kto by się spodziewał, że Mielnicka okaże się panną młodą, która zdecyduje się na podobny krok. Była miss na ślubnym kobiercu stanęła ubrana w kreację, której nie da się zapomnieć. Długi tren śnieżnobiałej sukni był bowiem cały pokryty dużymi ludowymi wzorami. Całość została wykonana ręcznie. Na swoim instagamowym profilu proces powstawania malunków pokazała projektantka, Patrycja Kujawa. Okazuje się, że praca na suknią-dziełem sztuki trwała dość długo.

"Suknia jest malowana ręcznie. Ewa chciała, by była mocno ludowa i przypominała tradycyjne wycinanki. Zajęło mi to około dwóch tygodni po 8 godzin dziennie. W zeszłym roku stworzyłam całą kolekcję malowanych sukni. Pierwsza malowana suknia jaką w ogóle stworzyłam była dokładnie rok temu suknią dla mojej Dody w wielki wzór bandanki na koncert Guns'n'Roses oraz potem na Paris Fashion Week" - napisała artystka.

Sądząc po filmiku, który trafił do sieci, wesele Mielnickiej było eleganckie i w zachodnim stylu (druhny miały identyczne sukienki), ale z elementami polskich tradycji. Przyjęcie odbyło się w hotelu pod Ostrołęką, ślub w kościele w Lipnikach.

Miss do sukni dobrała złote sandałki. Jej mąż wystąpił w czarnych spodniach i biało-czarnej smokingowej marynarce. Jak podoba wam się ta para?

d4mit95

Podziel się opinią

Share

d4mit95

d4mit95