Trwa ładowanie...

Ewa Minge szykuje się do ślubu. To już dziś?

W czym wystąpi panna młoda? Jacy goście się pojawią? I najważniejsze - kim jest pan młody? Pytania się mnożą, ale Ewa Minge stara się utrzymać wyjątkowe wydarzenie, jakim jest jej ślub, w tajemnicy.

Share
Ewa Minge szykuje się do ślubu. To już dziś?
Źródło: Ewa Minge
d6qdqvl

Projektantka zaręczyła się pod koniec 2016 roku. W Wigilię jej ukochany zaskoczył ją pytaniem, pierścionkiem i mnóstwem kwiatów. Powiedziała: tak, ale o zmianie stanu cywilnego starała się nie wspominać publicznie. Choć od zaręczyn minęło 8 miesięcy, a ślub zbliża się wielkimi krokami, nadal nie wiadomo, kim jest tajemniczy narzeczony gwiazdy.

Minge unika też tematu ślubnej kreacji, chociaż w rozmowie z "Faktem" wyznała: - Mój narzeczony zażyczył sobie czarną suknię ślubną. I ja się zgadzam, bo uważam, że panna młoda w moim wieku powinna być już tylko spełnieniem marzeń pana młodego. Biała zresztą byłaby niestosowna, bo już raz taką miałam. Teraz mogę pozwolić sobie na szaleństwo z przymrużeniem oka.

d6qdqvl

Sądzicie, że Minge faktycznie wyjdzie za mąż nie w bieli, a w czerni? I czy stanie się to dziś? Menadżer Ewy w rozmowie z Pudelkiem polecił śledzić instagramowy profil Minge. A spytany o datę ceremonii powiedział: - Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.

Wiadomo, że panna młoda przygotowuje się do swojego wielkiego dnia. Czy ozdoba, którą projektantka ma na włosach na najnowszym zdjęciu jest elementem ślubnej stylizacji?

Minge i jej partner planują niewielką uroczystość tylko dla najbliższej rodziny. Tuż po zaręczynach gwiazda twierdziła, że pragnie ślubu w Polsce, urządzonego po polsku. Będzie to drugi raz, kiedy Ewa wypowie słowa przysięgi. W wieku 21 lat pierwszy raz wyszła za mąż, ale po 13 latach zdecydowała się na rozwód, który nie należał do łatwych ani przyjemnych. Rozpad związku oznaczał dla niej upragnioną samodzielność, ale i problemy finansowe. Minge udało się jednak wypracować markę i odnieść sukces. Owocem tamtego związku są dorośli już synowie.

Ewa Minge Instagram.com
Ewa Minge Źródło: Instagram.com

Ewa Minge jest jurorka programu "Supermodelka Plus Size"

d6qdqvl

Podziel się opinią

Share
d6qdqvl
d6qdqvl