Trwa ładowanie...
d1ogb0h
News

Ewa Minge wyjechała na wieś. Projektantka zachwyca w kostiumie kąpielowym

Projektantka postanowiła wykorzystać przepiękną pogodę i wybrała się nad jezioro. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym. Minge wprost zachwyca sylwetką!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Minge odpoczywa na wsi.
Ewa Minge odpoczywa na wsi. (ONS.pl)
d1ogb0h

51-letnia projektantka jest aktywna w mediach społecznościowych i tam pochwaliła się chwilami relaksu. Postanowiła odpocząć od blasku fleszy i wybrała się na wieś. "U Was też tak gorąco? Wieś przynosi ochłodę i totalny relax. Jestem wieśniarą z wyboru i zamiłowania" - napisała i opublikowała fotki w stroju kąpielowym.

Eva Minge wciąż cieszy się doskonałą figurą i nie ma żadnych skrupułów, żeby chwalić się nią chociażby na swoich profilach społecznościowych. W czarno-białym kostiumie z głębokim dekoltem wygląda świetnie. Od razu widać, że dba o figurę.

d1ogb0h

"Jakie nogi, a figura również piękna. "Jakie długie nogi", "Piękna figura i piękne ciało", "Kwintesencja kobiecości Pani Ewo" - komplementowali internauci. Co ciekawe, rzadko kiedy zdarza się, żeby pod tak odważnymi zdjęciami nie pojawił się internetowy hejt. Tak było tym razem. Minge wprost zachwyciła internautów.

Jak wam się podobają najnowsze zdjęcie Minge?

d1ogb0h

Podziel się opinią

Share

d1ogb0h

d1ogb0h