WP

Ewa Schwesta urodzi swoje pierwsze dziecko w więzieniu. Kim jest polska raperka z Niemiec?

Ewa Schwesta, raperka polskiego pochodzenia, przebywa obecnie w niemieckim zakładzie karnym. Kobieta urodzi swoje pierwsze dziecko w więzieniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Schwesta, raperka polskiego pochodzenia, przebywa obecnie w niemieckim zakładzie karnym. Kobieta urodzi swoje pierwsze dziecko w więzieniu.
Ewa Schwesta, raperka polskiego pochodzenia, przebywa obecnie w niemieckim zakładzie karnym. Kobieta urodzi swoje pierwsze dziecko w więzieniu. (PAP)
WP

Kim jest Ewa Schwesta?

Ewa Schwesta, właściwie Ewa Müller, jest raperka polskiego pochodzenia .Urodziła się 16 lipca 1984 w Koszalinie. Już w bardzo wczesnym wieku, wraz z matką i rodzeństwem, musiała uciec od ojca, który oskarżony był o kilka morderstw. Ostatecznie zamieszkali w Kolonii w Niemczech.

Ewa Schwesta dorastała w ogromnej biedzie. Bardzo szybko zaczęła swój konflikt z prawem, który trwał przez bardzo długi okres. W 2011 postanowiła całkowicie odmienić swoje życie i rozpoczęła tworzenia muzyki rapowej.

WP

Ewa Schwesta – skazana za zmuszanie do prostytucji

Problemy wróciły do niej w 2016 roku, gdy została zatrzymana przez policję. W 2017 roku została na 2,5 roku pozbawienia wolności. Oskarżono ją o zmuszanie niepełnoletnich kobiet do prostytucji. Pracowały dla niej cztery Polki. Również raperka miała maltretować je fizycznie.

Ewa Schwesta nie przyznała się do stręczycielstwa. Stwierdziła jednak, że biła nieletnie. Te natomiast stanęły w jej obronie w trakcie procesu sądowego.

Ewa Schwesta urodzi dziecko w więzieniu

WP

Ostatnio artystka zszokowała wszystkich informacją o tym, że urodzi swoje pierwsze dziecko w więzieniu. Na swoim profilu na Instagramie napisała, że będzie starać się o specjalną cele dla matek z dziećmi.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP