Trwa ładowanie...
d3anluz
News

Ewa Wachowicz ofiarą oszustwa. Przestrzega swoich fanów

"To już jakaś plaga" - pisze Ewa Wachowicz, która została oszukana. Wściekła dziennikarka opublikowała post na instagramowym profilu i poinformowała o oszustwie.
Share
Ewa Wachowicz ostrzega
Ewa Wachowicz ostrzegaŹródło: East News, Fot: East News
d3anluz

To nie pierwszy raz, kiedy bezprawnie wykorzystywany jest wizerunek gwiazdy. Ostatnio pisaliśmy o tym, że spory problem miała Magda Gessler. Teraz padło na Ewę Wachowicz. Ponownie chodzi o cudowny środek odchudzający.

ZOBACZ TAKŻE: Wachowicz upomina celebrytki: "Nie ulegam modom na diety. Jem mądrze"

"Kolejne oszustwo. Bezprawne wykorzystanie mojego wizerunku. Nie dajcie się nabrać na te głupoty i ostrzegajcie znajomych! Zgłaszajcie proszę do FB, by ludzie nie dali się oszukiwać! Nie wierzę w żadne środki odchudzające! Oszuści nabijają sobie kasę! Nie ma skutecznych środków na szybką utratę wag. Jak pisała Ania Mucha, by szybko stracić na wadze, to nogę sobie trzeba odciąć, albo urodzić dziecko!" - czytamy w instagramowym wpisie.

"Tak bezprawnie wykorzystują wiele osób: Anie Lewandowską, Ewę Chodakowską, Anię Muchę czy ostatnio też Magdę Gessler! Reagujcie proszę na każde takie nadużycie! Sprawę prowadzi Policja" - pisze wściekła dziennikarka.

Rzeczywiście, skala bezprawnego wykorzysta zaczyna przybierać przerażający rozmiar. Gwiazdom nie pozostaje nic innego, jak walczyć z oszustami. Natychmiast.

d3anluz

Podziel się opinią

Share
d3anluz
d3anluz