Trwa ładowanie...

Ewa Wachowicz ofiarą oszustwa. Przestrzega swoich fanów

"To już jakaś plaga" - pisze Ewa Wachowicz, która została oszukana. Wściekła dziennikarka opublikowała post na instagramowym profilu i poinformowała o oszustwie.

Share
Ewa Wachowicz ofiarą oszustwa. Przestrzega swoich fanów
Źródło: East News, Fot: East News
d2diwqc

To nie pierwszy raz, kiedy bezprawnie wykorzystywany jest wizerunek gwiazdy. Ostatnio pisaliśmy o tym, że spory problem miała Magda Gessler. Teraz padło na Ewę Wachowicz. Ponownie chodzi o cudowny środek odchudzający.

ZOBACZ TAKŻE: Wachowicz upomina celebrytki: "Nie ulegam modom na diety. Jem mądrze"

"Kolejne oszustwo. Bezprawne wykorzystanie mojego wizerunku. Nie dajcie się nabrać na te głupoty i ostrzegajcie znajomych! Zgłaszajcie proszę do FB, by ludzie nie dali się oszukiwać! Nie wierzę w żadne środki odchudzające! Oszuści nabijają sobie kasę! Nie ma skutecznych środków na szybką utratę wag. Jak pisała Ania Mucha, by szybko stracić na wadze, to nogę sobie trzeba odciąć, albo urodzić dziecko!" - czytamy w instagramowym wpisie.

"Tak bezprawnie wykorzystują wiele osób: Anie Lewandowską, Ewę Chodakowską, Anię Muchę czy ostatnio też Magdę Gessler! Reagujcie proszę na każde takie nadużycie! Sprawę prowadzi Policja" - pisze wściekła dziennikarka.

Rzeczywiście, skala bezprawnego wykorzysta zaczyna przybierać przerażający rozmiar. Gwiazdom nie pozostaje nic innego, jak walczyć z oszustami. Natychmiast.

d2diwqc

Podziel się opinią

Share
d2diwqc
d2diwqc