Trwa ładowanie...

Ewan McGregor rozwodzi się. Rozwiązanie małżeństwa będzie kosztować go fortunę

Piękna posiadłość w luksusowej okolicy, a dokładnie tuż obok byłego domu Marylin Monroe. Wiele wskazuje na to, że Ewan McGregor może ją stracić. Trwa sprawa rozwodowa, w tle której jest ponad 20 mln funtów majątku do podziału.

Ewan McGregor rozwodzi się. Rozwiązanie małżeństwa będzie kosztować go fortunęŹródło: Getty Images
di54bm6
di54bm6

Ewan McGregor i Eve Mavrakis rozwodzą się po prawie 23 latach małżeństwa. McGregor, który wytatuował sobie przed laty serce i sztylet na ramieniu jako znak miłości do żony i córek, postanowił w rzeczywistości złamać ich serca. Ogłosił światu, że zakochał się w Mary Elizabeth Winstead, aktorce znanej np. z "Fargo" czy filmu "Cloverfield Lane 10". Aktor nie uzyskał jeszcze rozwodu. Batalia cały czas trwa. Zagraniczne media donoszą, co teraz dzieje się w tej sprawie.

Zobacz: Prolog: Katarzyna Bonda

Jak czytamy, Ewan McGregor może najprawdopodobniej stracić dom, który stoi w sąsiedztwie posiadłości należącej kiedyś do Marylin Monroe. Dziennikarze pytają, że dom wart jest nawet 4 miliony funtów. A to niejedyne liczby, które w tej sprawie robią wrażenie. Majątek małżeństwa wyceniony jest w tym momencie na 20 mln funtów. Wiadomo dziś, że małżonkowie nie chcą być w żaden sposób połączeni finansowo. I tu trzeba przypomnieć, że Ewan i Eve byli współwłaścicielami trzech firm działających w Wielkiej Brytanii. To prawdopodobnie aktor przejmie nad nimi kontrolę.

di54bm6

Z nowych informacji wynika, że McGregor i Mavrakis mają podzielić się majątkiem na pół, bez względu na to, kto ile wniósł pieniędzy ze swojej strony.

Co ciekawe, para uzyskała z sądu dokumenty, wedle których teoretycznie nie są już małżeństwem i mogą oficjalnie nazywać się singlami. Przypomnijmy, że podobnie załatwili to Brad Pitt i Angelina Jolie.

Nie tylko pieniędzmi będą musieli podzielić się byli małżonkowie. McGregor opowiada się za tym, żeby opieka nad 4 córkami była łączona. Mavrakis dąży z kolei do tego, żeby to ona miała pełnię praw rodzicielskich, a Ewan mógł tylko spotykać się z dziećmi. Prawnicy są zdania, że gdyby Mavrakis osiągnęła swój cel, z pewnością zachowałaby wtedy dom, w którym wychowały się dziewczyny, bo to w pewien sposób ustabilizowałoby ich niełatwa sytuację.

A właściwie trzeba by było powiedzieć: bardzo niełatwą sytuację. O tym, że ojciec ma kochankę, dowiedziały się tak jak pół świata z tabloidu. "The Sun" w 2017 r. opublikował zdjęcia, na których widać, jak Ewan całuje Mary Elizabeth Winstead. Dzień po publikacji ujęć aktora w ramionach Winstead, jego żona miała podobno zdjąć obrączkę.

di54bm6

RadarOnline donosił, że rozstanie McGregora z Mavrakis odbiło się negatywnie na ich córkach, z których najmłodsza, Anouk, ma 6 lat. Pozostałe to 21-letnia Clara, zaś Jamyan i Esther Rose obchodzą w tym roku 16. urodziny. - Dzieci nienawidzą go za to, co zrobił - mówił informator.

attends the premiere of Sony Pictures Classics' "The Hollars" at Linwood Dunn Theater on August 22, 2016 in Los Angeles, California. Getty Images
attends the premiere of Sony Pictures Classics' "The Hollars" at Linwood Dunn Theater on August 22, 2016 in Los Angeles, California. Źródło: Getty Images

Clara McGregor wypowiadała się najostrzej o kochance ojca.

Jakiś czas temu skomentowała jedno ze zdjęć, które opublikowano na stronie prowadzonej przez fanów aktorki, a zarazem kochanki McGregora. Fani pisali, że Winstead to jedna z najbardziej utalentowanych kobiet na świecie, w dodatku jest bardzo piękna. To nie spodobało się Clarze, która napisała:

- Najpiękniejsza i najbardziej utalentowana na świecie? Jesteście w błędzie. Ta dziewczyna to śmieć.

Plotkowano nawet, że Winstead odeszła od aktora po tej ogromne burzy, jaka się wokół nich rozpętała. Jednak nie ma wątpliwości, że Ewan i Mary są dziś razem. W rozmowie z "Men's Journal" z października tego roku gwiazdor przyznał, że nigdy nie czuł się bardziej szczęśliwy.

di54bm6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di54bm6