Trwa ładowanie...
d1ovfx3

Ewan McGregor wróci do żony? Córka pojednała skłóconych rodziców

Kiedy aktor po 22 latach małżeństwa wdał się w głośny romans, jego żona od razu wykreśliła go ze swojego życia. Rozwód wisiał w powietrzu, choć teraz wygląda na to, że McGregor może jeszcze walczyć o powrót do rodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To pierwsze wspólne zdjęcie od miesięcy, na którym widać skłóconych małżonków
To pierwsze wspólne zdjęcie od miesięcy, na którym widać skłóconych małżonków (Instagram.com)
d1ovfx3

Dowodem na zażegnanie kryzysu małżeńskiego Ewana McGregora i Eve Mavrakis jest wspólne zdjęcie zamieszczone na Instagramie przez ich córkę. 22-letnia Clara świętowała niedawno ukończenie studiów i w uroczystości brali udział skłóceni małżonkowie.

- To koniec. Dziękuję moim wspaniałym rodzicom za dar pełnej edukacji. Jestem naprawdę wdzięczna za to doświadczenie – napisała w opisie zdjęcia, na którym pierwszy raz od miesięcy można zobaczyć Ewana i Eve.

Przypomnijmy, że pod koniec października Ewan McGregor został przyłapany na gorącym uczynku, gdy całował się w miejscu publicznym z koleżanką z serialu "Fargo", Mary Elizabeth Winstead. Wkrótce wyszło na jaw, że jego romans trwa od kilku miesięcy i nie był żadną tajemnicą dla współpracowników. Tylko żona McGregora, Eve Mavrakis o niczym nie wiedziała.

Kochanka McGregora była wcześniej mężatką przez 7 lat, ale jej rozwód zbiegł się z plotkami o romansie z kolegą z planu.

d1ovfx3

Rozstanie McGregora i Mavrakis odbiło się szerokim echem w mediach, co wkrótce zaczęło przeszkadzać młodszej kochance gwiazdora. Ostatecznie Winstead zostawiła McGregora, który najwyraźniej zaczął na nowo zabiegać o względy żony.

McGregor i Mavrakis poznali się na planie brytyjskiego serialu "Kavanagh QC" w 1995 r. i szybko zdecydowali o wspólnej przyszłości. Jako małżeństwo z 22-letnim stażem są rodzicami czterech córek (w tym jednej adoptowanej sieroty z Mongolii) i do niedawna sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. W rzeczywistości mieli być w separacji od maja zeszłego roku. Ujawnienie romansu z Winstead było gwoździem do trumny.

Obejrzyj: Mieczysław Hryniewicz pokazał nam swój dom. Nie kosztował mało

d1ovfx3

Podziel się opinią

Share

d1ovfx3

d1ovfx3