Trwa ładowanie...

Ewan McGregor wróci do żony? Córka pojednała skłóconych rodziców

Kiedy aktor po 22 latach małżeństwa wdał się w głośny romans, jego żona od razu wykreśliła go ze swojego życia. Rozwód wisiał w powietrzu, choć teraz wygląda na to, że McGregor może jeszcze walczyć o powrót do rodziny.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ewan McGregor wróci do żony? Córka pojednała skłóconych rodzicówŹródło: Instagram.com
d2mz7t0

Dowodem na zażegnanie kryzysu małżeńskiego Ewana McGregora i Eve Mavrakis jest wspólne zdjęcie zamieszczone na Instagramie przez ich córkę. 22-letnia Clara świętowała niedawno ukończenie studiów i w uroczystości brali udział skłóceni małżonkowie.

- To koniec. Dziękuję moim wspaniałym rodzicom za dar pełnej edukacji. Jestem naprawdę wdzięczna za to doświadczenie – napisała w opisie zdjęcia, na którym pierwszy raz od miesięcy można zobaczyć Ewana i Eve.

Przypomnijmy, że pod koniec października Ewan McGregor został przyłapany na gorącym uczynku, gdy całował się w miejscu publicznym z koleżanką z serialu "Fargo", Mary Elizabeth Winstead. Wkrótce wyszło na jaw, że jego romans trwa od kilku miesięcy i nie był żadną tajemnicą dla współpracowników. Tylko żona McGregora, Eve Mavrakis o niczym nie wiedziała.

Kochanka McGregora była wcześniej mężatką przez 7 lat, ale jej rozwód zbiegł się z plotkami o romansie z kolegą z planu.

d2mz7t0

Rozstanie McGregora i Mavrakis odbiło się szerokim echem w mediach, co wkrótce zaczęło przeszkadzać młodszej kochance gwiazdora. Ostatecznie Winstead zostawiła McGregora, który najwyraźniej zaczął na nowo zabiegać o względy żony.

McGregor i Mavrakis poznali się na planie brytyjskiego serialu "Kavanagh QC" w 1995 r. i szybko zdecydowali o wspólnej przyszłości. Jako małżeństwo z 22-letnim stażem są rodzicami czterech córek (w tym jednej adoptowanej sieroty z Mongolii) i do niedawna sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. W rzeczywistości mieli być w separacji od maja zeszłego roku. Ujawnienie romansu z Winstead było gwoździem do trumny.

Obejrzyj: Mieczysław Hryniewicz pokazał nam swój dom. Nie kosztował mało

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2mz7t0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mz7t0