Trwa ładowanie...
d4fxmgj

Ewelina Lisowska nigdy nie lubiła Warszawy. Teraz ma jeszcze jeden powód

Ewelina Lisowska nigdy nie była przekonana do życia w stolicy naszego kraju. Niedawno piosenkarka przeprowadzała się i spotkał ją niemiły wypadek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewelina Lisowska zgubiła laptopa
Ewelina Lisowska zgubiła laptopa (ONS.pl)
d4fxmgj

Ewelina Lisowska ze względu na obowiązki zawodowe z rodzinnego Dolnego Śląska musiała przeprowadzić się do Warszawy. Przypomnijmy, że piosenkarka była jedną z gwiazd występujących w popularnym show stacji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo".

Okazuje się, że atmosfera w stolicy nie przypadła do gustu piosenkarce, bo kilka dni temu wyprowadziła się z Warszawy. W wywiadzie dla portalu "Jastrząb Post" wypowiadała się o tym mieście w dosyć niepochlebnych słowach:

– Mieszkam tutaj drugi raz. Przeprowadziłam się do Warszawy, kiedy występowałam w "Tańcu z Gwiazdami" na czas trwania programu. Stolica niczym mnie nie zaskoczyła i niczym mnie nie zachęca do dalszego mieszkania tutaj, więc na pewno po programie wrócę w swoje strony, na Dolny Śląsk. Tam jest moje serce, tam jest moje miejsce.

d4fxmgj

Na domiar złego Warszawa niemiło ją pożegnała – podczas przeprowadzki Ewelina Lisowska zgubiła laptopa. Całą sytuację opisała na swoim profilu facebookowym.

"Kochani, wczoraj wyprowadzałam się z Warszawy i w tym całym zamieszaniu straciłam swój komputer. Zleciał gdzieś sobie wesoło z dachu samochodu na trasie Aleja 3 Maja - Foksal. Mało prawdopodobne, że do mnie wróci, ale jeśli znalazłaby się jakaś dobra dusza, która zechciałaby mi go oddać, byłabym bardzo wdzięczna.Komputer wyglądał tak jak na załączonym zdjęciu- MacBook 12-inch w kolorze rose gold. Miał na sobie niebieską, plastikową obudowę i dodatkowo był włożony w szary futerał, w którym była też faktura z adresem, pod który można go oddać. Będę Wam wdzięczna za pomoc!" – tłumaczy piosenkarka w poście.

W komentarzach fani wspierają 28-letnią gwiazdę: " Trzymam kciuki! Znajdzie się, myśl pozytywnie", " Mam nadzieje, że wróci do Ciebie".

d4fxmgj

Podziel się opinią

Share

d4fxmgj

d4fxmgj