Trwa ładowanie...
d1kq58q

Ewelina Lisowska pozuje bez makijażu. "Złośliwi wytkną powiększanie ust"

Ewelina Lisowska zaskoczyła swoich fanów. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy poruszający wpis i fotkę w naturalnej odsłonie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ewelina Lisowska pokazała się w niecodziennej odsłonie
Ewelina Lisowska pokazała się w niecodziennej odsłonie (East News, Fot: East News)
d1kq58q

Ewelina Lisowska nieprzerwanie od kilku lat wiedzie prym wśród najbardziej popularnych wokalistek w Polsce. Odkąd zaistniała w "X Factor", jej kariera prężnie się rozwija.

Nie tylko przed sceną, ale także na profilu na Instagramie znajdziemy tysiące fanów artystki. Teraz nieco się przed nimi obnażyła.

ZOBACZ TAKŻE: Lisowska tłumaczy się z reklamy: "Lepiej płakać w nowym samochodzie niż pod gołym niebem!"

- Bez makijażu, z nosem takim, jaki mi wyrósł i twarzą, której się nie wstydzę. Złośliwi wytkną mi zapewne subtelne powiększenie ust i brwi permanentne. Akceptuję siebie i już nie boję się pokazywać swojej prawdziwej twarzy, która nie wygląda tak idealnie jak na plakacie - czytamy we wpisie.

- Akceptacja siebie nie polega jednak na zaniedbaniu się, więc szanuję swoje ciało i staram się jak najlepiej o nie dbać. Do czego Was zachęcam? Żebyście pokochali siebie! Wtedy wszyscy dookoła dostrzegą Wasze piękno. Każdy z nas jest wyjątkowy, tylko czasem w to po prostu nie wierzy. Tak dobrze jest być sobą - dodała wokalistka.

d1kq58q

Jak wam podoba się taka odsłona artystki?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1kq58q

Podziel się opinią

Share
d1kq58q
d1kq58q