Trwa ładowanie...
ewelina lisowska

Ewelina Lisowska wróci do byłego?

Ostatnie miesiące nie były dla Eweliny Lisowskiej najlepszym czasem. Piosenkarka rozstała się z Bartoszem Śniadeckim, który dopuścił się zdrady. Okazuje się, że pocieszenie odnalazła w ramionach byłego chłopaka, Macieja Wiergowskiego, z którym związana była u progu swojej kariery.

Share
Ewelina Lisowska wróci do byłego?
Źródło: ONS.pl
d3eb521

- Mój facet ma subtelną naturę. Ja jestem złośnicą, on mnie tonuje. Dlatego świetnie się uzupełniamy - mówiła wówczas w jednym z wywiadów.

Niestety w połowie 2014 roku para rozstała się, a gitarzysta postanowił odejść z zespołu Lisowskiej. Jednak ta decyzja nie była przez niego do końca przemyślana, gdyż niedawno opublikował na swoim internetowym profilu informację, iż wraca do grania z byłą dziewczyną.

d3eb521

- W tym sezonie ponownie możecie zobaczyć mnie w składzie z Eweliną Lisowską. Wczoraj odbył się pierwszy koncert na trasie - napisał Wiergowski.

Jak informuje "Fakt" powrót muzyka do zespołu może mieć także związek z ociepleniem relacji z wokalistką. To właśnie były chłopak pomógł Lisowskiej pozbierać się po rozstaniu ze Śniadeckim, a to na nowo zbliżyło ich do siebie.

- Byli ze sobą prawie cztery lata, więc dla Eweliny to było naturalne, żeby wypłakać się w jego ramię. Awansowała go nawet na szefa swojego zespołu i prawie się nie rozstają. Ciężko powiedzieć, czy do siebie wrócą, ale on jest teraz dla niej dużym oparciem - powiedziała znajoma piosenkarki w rozmowie z "Faktem".

Jak myślicie, ten związek ma jeszcze szansę na reaktywację?

Ewelina Lisowska, Maciej Wiergowski Instagram.com
Ewelina Lisowska, Maciej Wiergowski Źródło: Instagram.com
Ewelina Lisowska, Maciej Wiergowski Instagram.com
Ewelina Lisowska, Maciej Wiergowski Źródło: Instagram.com

Zobacz także: #gwiazdy: Były partner błaga Lisowską o przebaczenie!

d3eb521

Podziel się opinią

Share
d3eb521
d3eb521