Trwa ładowanie...
d1d651v
News

Ewelina Lisowska wróci do byłego?

Ostatnie miesiące nie były dla Eweliny Lisowskiej najlepszym czasem. Piosenkarka rozstała się z Bartoszem Śniadeckim, który dopuścił się zdrady. Okazuje się, że pocieszenie odnalazła w ramionach byłego chłopaka, Macieja Wiergowskiego, z którym związana była u progu swojej kariery.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewelina Lisowska wróci do byłego?
(ONS.pl)
d1d651v

- Mój facet ma subtelną naturę. Ja jestem złośnicą, on mnie tonuje. Dlatego świetnie się uzupełniamy - mówiła wówczas w jednym z wywiadów.

Niestety w połowie 2014 roku para rozstała się, a gitarzysta postanowił odejść z zespołu Lisowskiej. Jednak ta decyzja nie była przez niego do końca przemyślana, gdyż niedawno opublikował na swoim internetowym profilu informację, iż wraca do grania z byłą dziewczyną.

- W tym sezonie ponownie możecie zobaczyć mnie w składzie z Eweliną Lisowską. Wczoraj odbył się pierwszy koncert na trasie - napisał Wiergowski.

d1d651v

Jak informuje "Fakt" powrót muzyka do zespołu może mieć także związek z ociepleniem relacji z wokalistką. To właśnie były chłopak pomógł Lisowskiej pozbierać się po rozstaniu ze Śniadeckim, a to na nowo zbliżyło ich do siebie.

- Byli ze sobą prawie cztery lata, więc dla Eweliny to było naturalne, żeby wypłakać się w jego ramię. Awansowała go nawet na szefa swojego zespołu i prawie się nie rozstają. Ciężko powiedzieć, czy do siebie wrócą, ale on jest teraz dla niej dużym oparciem - powiedziała znajoma piosenkarki w rozmowie z "Faktem".

Jak myślicie, ten związek ma jeszcze szansę na reaktywację?

Ewelina Lisowska, Maciej Wiergowski Instagram.com
Ewelina Lisowska, Maciej Wiergowski (Instagram.com)
Ewelina Lisowska, Maciej Wiergowski Instagram.com
Ewelina Lisowska, Maciej Wiergowski (Instagram.com)

Zobacz także: #gwiazdy: Były partner błaga Lisowską o przebaczenie!

d1d651v

Podziel się opinią

Share
d1d651v
d1d651v