Trwa ładowanie...

Facebook zablokował konto Filipa Chajzera. "Człowieku, który to zrobiłeś, jesteś idiotą"

Dziennikarz pochwalił się na Facebooku zdjęciem z synkiem, a opublikowany post opatrzył żartobliwym podpisem, który najwyraźniej nie spodobał się internautom. Ktoś bowiem zgłosił wpis do administracji portalu, która zablokowała konto Chajzera. O co poszło?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Facebook zablokował konto Filipa Chajzera. "Człowieku, który to zrobiłeś, jesteś idiotą"Źródło: East News
d3g69dy

Dla Filipa Chajzera portale społecznościowe to chleb powszedni. Dziennikarz rozpowszechnia tam swoją działalność, w dużej mierze charytatywną. Facebook i Instagram to platformy do komunikacji z fanami i pracy zawodowej.

Ostatnio dziennikarz opublikował na swoim koncie zdjęcie z synkiem. W tle na ekranie telewizora wyświetlała się właśnie reklama proszku do prania z Zygmuntem Chajzerem. Filip fotkę z synem postanowił też żartobliwie skomentować.

- Kiedy z rana się zesr💩eś a dziadek ma już gotowe rozwiązanie 😉 – napisał pod fotografią.

d3g69dy

Większość internautów uznało to za świetny żart. Wśród fanów znalazła się jednak osoba, której komentarz dziennikarza nie spodobał się do tego stopnia, że z zgłosił go do administracji portalu. Zdjęcie zniknęło z Facebook, podobnie jak konto dziennikarza. O całej sytuacji Filip postanowił opowiedzieć na Instagramie.

- I tak oto pierwszy raz w życiu Facebook zablokował mi konto. To kara za naruszenie zasad społeczności FB. Zasady naruszyło zdjęcie dziecięcej rączki z dziadkiem w tle oraz komentarz z emotką💩. Zdjęcie zostało usunięte a posty mogę dodawać tylko z konta jednego z moich adminów (taka luka blokady). Pozwolę sobie naruszyć standardy jeszcze raz. Człowieku, który to zrobiłeś – jesteś idiotą. Dla przykładu. Kiedy zgłaszałem stronę, która urządziła mistrzostwa Polski w obrzydliwym obrażaniu Papieża Jana Pawła II w odpowiedzi przeczytałem, że strona nie narusza standardów społeczności. To zdecydujcie się – co jest dla was standardem - napisał Chajzer. Dziennikarz na wyjątkowo cwanego hejtera?

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

ZOBACZ TAKŻE: Zygmunt Chajzer o "Milionerach": Przed telewizorem wygrałbym milion

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3g69dy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3g69dy