Trwa ładowanie...

"Fall On Me” Andrei i Matteo Bocellich bije rekordy popularności

Duet Andrei i Matteo Boccelich wstrząsnął światem! Uwielbiany tenor świata i jego syn nagrali utwór, który pojawi się nie tylko w najbardziej kasowej produkcji filmowej Disneya, ale także bije rekordy wyświetleń na platformie YouTube. Skąd takie zainteresowanie - opowiadają reżyser teledysku oraz sam Matteo. Ojciec wschodzącej gwiazdy – legendarny, włoski tenor Andrea Bocelli pojawi się w Polsce już 11 maja 2019 roku na koncercie organizowanym z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego.

Share
"Fall On Me” Andrei i Matteo Bocellich bije rekordy popularnościŹródło: Materiały prasowe
d2k0biv

W ostatnich tygodniach świat obiegł najnowszy singiel w wykonaniu Andrei Bocellego i jego zaledwie 21-letniego syna Matteo - "Fall On Me”. Piosenka okazała się prawdziwym hitem i w ciągu miesiąca uzyskała ponad 18 mln wyświetleń na platformie YouTube!

Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych utworów, jakie pojawiły się od dłuższego czasu. Singiel okazał się tak wielkim sukcesem, że zostanie dołączony do światowej produkcji Disney'a "Dziadek do orzechów i cztery królestwa” (The Nutcracker And The Four Realms).

Nowością podzielił się ze swoimi fanami sam Andrea na swoich kontach społecznościowych. Obaj panowie doskonale wpisują się w magiczny świat najbardziej rozpoznawalnego producenta bajek, baśni i filmów fantastycznych na świecie, a Matteo, za którym podąża opinia, jako właściciela bajkowej, a wręcz „disney'owskiej” barwy głosu, świetnie się tu zaprezentował. Utwór "Fall On Me” również utrzymany jest w niezwykle magicznej konwencji i nagrany w bajecznym miejscu, aby odpowiadał charakterowi kompozycji.

d2k0biv

- Wideo do utworu "Fall On Me” utrzymane jest w bardzo podstawowej i fundamentalnej koncepcji. Dlatego też, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie naprawdę magicznego miejsca – Palazzo del Ghiaccio w Mediolanie. Budynek przeszedł remont generalny na początku tego wieku. Moim zadaniem było znalezienie obiektu, który spełni jeden warunek - "miejsca, które nie jest miejscem”. Chodziło o utrzymanie koncepcji kompletnie białej przestrzeni. Wszystko po to, by muzyka mogła odegrać tutaj kluczową rolę i znajdować się w centrum uwagi.

Z kolei Andrea i Matteo stanowią całkowity kontrast dla tej białej otchłani. I tak, jak mówi życiowa filozofia, teoretycznie są razem, jednak w tym samym czasie wybierają dwie różne ścieżki swojego życia. To jest właśnie kluczowa wiadomość tego filmu. (…) Wideo jest bardzo proste i uporządkowane, ponieważ bazuje na ich relacji. Obaj są artystami i w jakiś nieznany i niewiarygodny sposób biały kolor stał się symbolem powołania do życia - opowiada Gaetano Morbioli, reżyser teledysku "Fall On Me” w reportażu odsłaniającym kulisy pracy na planie.

Trzeba przyznać, że część wizualna tego utworu jest równie przyjemna, co część muzyczna i ogląda się ją z wielkim zaangażowaniem. Jednak prawdziwa tajemnica piękna i emocjonalności tej kompozycji jest ukryta znacznie głębiej. Mowa tu o dorastaniu, miłości, rodzinie i umiejętności dzielenia się, jak wspólnie zachować najważniejsze wartości w życiu, a jednocześnie pogodzić się z biegiem życia i naturą. Najbardziej poruszająca w tym utworze jest właśnie relacja ojca i syna – czysta, pełna miłości i zaufania.

- Tego typu momenty są jak najbardziej naturalną częścią naszego życia, jednak uważam, że są one bardzo skomplikowanym procesem, aby nauczyć się dawać, jeśli chodzi o rodzinę. Po tym wszystkim, dla mnie to nie jest duet z Andreą Bocellim. To duet z moim tatą! Zawsze z nim śpiewałem, od kiedy tylko byłem dzieckiem i daje mi to niewyobrażalną radość – podsumowuje Matteo Bocelli w materiale "Fall On Me (Making Of)”

d2k0biv

Trzeba przyznać, że Andrea i Matteo są obecnie najbardziej kochanym duetem świata. Wszyscy, którzy mają chęć posłuchać najbardziej uwielbianego tenora mają na to szansę. 11 maja 2019 roku Andrea Bocelli, który zaprezentuje się także w duetach, wystąpi na stadionie w Poznaniu.

Koncert organizowany jest z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego i będzie częścią obchodów tego okrągłego jubileuszu. Projekt dofinansowany jest z budżetu Miasta Poznania. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę: www.prestigemjm.com.

d2k0biv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2k0biv
d2k0biv