Trwa ładowanie...
d2lpt20

Fani księżnej Kate i księcia Williama rozpływają się nad ich starymi zdjęciami. Kończyli wtedy studia

Fani rodziny królewskiej przypomnieli stare zdjęcia Kate i Williama. Para wyglądała wtedy naprawdę uroczo. Nic dziwnego, że ich wielbiciele oszaleli na ich punkcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William i księżna Kate
Książę William i księżna Kate (East News, Fot: East News)
d2lpt20

Księżna Kate i Książę William jeszcze do niedawna byli najbardziej rozchwytywaną parą na królewskim dworze. Zainteresowanie mediów podsycał fakt narodzin ich trzeciego dziecka w kwietniu tego roku. Niespełna miesiąc później ślub wzięli Meghan Markle i książę Harry i to oni cieszą się teraz największą popularnością. Jednak fani rodziny królewskiej postanowili znowu przypomnieć o Kate i Williamie. Ich stare zdjęcia błyskawicznie obiegły świat.

ZOBACZ TAKŻE: Reakcja brytyjskich mediów na narodziny kolejnego "royal baby". Jedno zdjęcie przejdzie do historii

Meghan i Harry przebywają obecnie w podróży dyplomatycznej w Australii i to nimi głównie interesują się teraz światowe media. Jednak wielbiciele królewskiego dworu znaleźli w sieci stare zdjęcia Kate i Williama z ukończenia studiów. Postanowili przypomnieć o tych materiałach.

d2lpt20

Wzruszające fotografie z uroczystości ukończenia studiów bardzo szybko obiegły sieć. Zakochani Kate i William mieli wtedy 23 lata.

Materiał prasowy

Fani nie mają wątpliwości, że to jedne z najbardziej cennych zdjęć książąt. Ich prywatność nie ma ceny, dlatego każda taka gratka jest na wagę złota.

- Nigdy nie widziałem tych zdjęć. Jak słodko wyglądają! Dziękuję bardzo za przypomnienie tej chwili - pisze jedna z fanek.

d2lpt20

Uroczystość ukończenia szkoły odbyła się 23 czerwca 2005 r. Wówczas William i Kate byli parą od dwóch lat.

Materiał prasowy

Zakochani spotykali się jako nastolatkowie, kiedy mieszkali jeszcze w St Salvator's House w 2001 roku. Zanim stwierdzili, że chcą tworzyć parę, przez kilka lat łączyła ich przyjaźń. W 2011 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

d2lpt20

Podziel się opinią

Share

d2lpt20

d2lpt20