Trwa ładowanie...
d4e3dez

Fanka zarzuciła Agnieszce Dygant, że powiększyła usta. Aktorka odpowiedziała

Agnieszka Dygant dodała na Instagram nowe selfie, a w sieci zawrzało. Internauci zarzucili aktorce, że korzysta z pomocy medycyny estetycznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Dygant odpowiedziała na komentarz fanki
Agnieszka Dygant odpowiedziała na komentarz fanki (East News)
d4e3dez

Na warszawskich salonach coraz trudniej odróżnić jedną celebrytkę od drugiej. Wszystko dlatego, że wiele z nich poprawia urodę w podobny sposób. Gwiazdy modelują kwasem hialuronowym kości policzkowe, powiększają policzki oraz oczywiście ostrzykują sobie usta. Ostatnio jedna z internautek stwierdziła, że z podobnych dobrodziejstw korzysta Agnieszka Dygant. Fanka zamieściła komentarz pod zdjęciem aktorki na Instagramie.

- Pani Agnieszko, niebezpiecznie Pani usta rosną. Policzki mniej, ale też. Żeby potem nie było kitów, że to dieta, itp. itd... My nie ślepi i nie głupi - napisała jedna z obserwatorek Dygant.

Gwiazda odpowiedziała na też zaczepkę. Pokazała klasę i zbyła natrętną internautkę humorem.

- Pomaluj usta na czerwono zobaczysz zrobisz się fajowska Nic nie trzeba pompować - napisała. - W ogóle rób co chcesz‼️ Ja też robię, co chcę i przysięgam, że nie będę się z tego tłumaczyć nikomu. Życie za krótkie jest - dodała aktorka w kolejnym komentarzu.

Zgadzacie się z Agnieszką Dygant?

d4e3dez

Podziel się opinią

Share
d4e3dez
d4e3dez