Trwa ładowanie...
d2i65ar

Feduk i Sitek ze wspólnym kawałkiem. Premiera rosyjsko-polskiej wersji "Moryak"

Feduk i Sitek nagrali wspólny utwór. Raperzy z Rosji i Polski połączyli siły, by stworzyć kawałek "Moryak", który utrzymany jest w imprezowym klimacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Feduk i Sitek ze wspólnym kawałkiem. Premiera rosyjsko-polskiej wersji "Moryak". Na zdjęciu Sitek
Feduk i Sitek ze wspólnym kawałkiem. Premiera rosyjsko-polskiej wersji "Moryak". Na zdjęciu Sitek (East News, Fot: Artur Szczepanski/REPORTER)
d2i65ar

Feduk i Sitek ze wspólnym kawałkiem

Feduk, zwany też "rosyjskim Drake’iem", to autor hitu "Rozovoye vino", który podbił m.in. polskie listy przebojów, a na YouTube'ie teledysk do utworu obejrzało 214 mln osób. Sitek jest artystą z Wrocławia, który przez lata uważany był za przyszłość polskiej sceny hip-hopowej. Dopiero po 7 latach działalności wydał swoją pierwszą płytę - w 2016 ukazał się album "Wielkie Sny". Często gościnnie występował u czołowych raperów, takich jak Tede, Pezet, DonGuralesko, Pih, Chada, Ero, Quebonafide, Kajman, Bezczel, VNM, Białas, Paluch.

Obaj postanowili nagrać wspólny numer. "Moryak" z Sitkiem to przygotowana specjalnie dla Polaków wersja solowego hitu Feduka z lutego 2018 roku o tym samym tytule (prawie 30 mln wyświetleń na YouTube’ie). Piosenka utrzymana jest w klubowym klimacie.

d2i65ar

"Mała niespodzianka. Jakiś czas temu dostałem telefon od menago, że jest temat zrobienia kawałka z Fedukiem. Chcieli żebym dograł się do numeru 'Moryak'. Dograłem zwrotkę i zamknęliśmy numer w październiku. Jest kwiecień, początek trasy koncertowej Fiodora po Polsce i najwyższy czas żebyście usłyszeli 'Moryaka' z moim gościnnym udziałem - pisał Sitek na swoim Facebooku.

d2i65ar

Podziel się opinią

Share
d2i65ar
d2i65ar