Trwa ładowanie...
d2oy9um

Feel zarobi do końca roku prawdziwy majątek!

Zespół Feel od pewnego czasu bardzo rzadko koncertował. Jego wokalista, Piotr Kupicha, skupił się bowiem na życiu prywatnym i wychowaniu trójki małych dzieci. Jednak z okazji 10-lecia istnienia grupy muzycy wyruszyli w wakacyjną trasę koncertową, dzięki której wzbogacą się o prawdziwy majątek!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Feel zarobi do końca roku prawdziwy majątek!
(ONS.pl)
d2oy9um

Feel stara się przypomnieć fanom swoje największe hity. Wszystkie występy zaplanowane tego lata nawiązywać będą do czasów największej popularności zespołu. Z tej okazji muzycy wydali również nowy singiel zatytułowany „Swoje szczęście znam”, który niedawno trafił do stacji radiowych. Utwór ten spotkał się ze świetnym przyjęciem ze strony słuchaczy. W związku z tym muzycy szykują także składankę swoich największych hitów w nowych aranżacjach.

Kalendarz zespołu pęka w szwach. Do końca roku Feel ma zaplanowanych mnóstwo jubileuszowych koncertów. Zagra m.in. na Światowych Dniach Młodzieży oraz dużych, plenerowych imprezach.

- Oni jeżdżą z miasta do miasta, cały czas koncertują. Na takiej liczbie odbytych i zaplanowanych występów zespół zarobi w tym roku na czysto ponad 500 tysięcy złotych - powiedziała osoba z otoczenia Piotra Kupichy w rozmowie z "Faktem".

d2oy9um

Wszystko wskazuje więc na to, że w najbliższym czasie Feel ma pełne ręce roboty. Wybieracie się na ich koncert?

   AKPA
   ONS.pl
d2oy9um

Podziel się opinią

Share

d2oy9um

d2oy9um