Trwa ładowanie...
19-10-2013 13:27

Felicjańska: Alkohol był towarem pierwszej potrzeby!

Felicjańska: Alkohol był towarem pierwszej potrzeby!
d4ar6d5
d4ar6d5

Wydawać by się mogło, że Ilona Felicjańska powiedziała już wszystko na temat swojego uzależnienia od alkoholu.

I mimo że w jednym z wywiadów zdradziła, że nie pije od 1 września 2011 roku, regularnie opowiada o szczegółach nałogu. Uważa, że w ten sposób pomaga ludziom, którzy mieli kiedyś podobny problem. Była modelka pojawiła się ostatnio w programie Uwaga, gdzie w reportażu zatytułowanym Dziś nie piję! wypowiedziała się na ulubiony temat.

Alkohol był towarem pierwszej potrzeby. Potrafiłam nie kupić sobie butów, kosmetyków, artykułów pierwszej potrzeby, a alkohol zawsze. Często powodem pójścia na zakupy był alkohol, ale alkoholu nie było na liście zakupów - wyjawiła.

Ponadto celebrytka uciekała się do różnych podstępów, aby kupić butelkę ulubionego trunku.

Kiedy mówiłam sobie, że dzisiaj się nie napiję to choroba kazała mi się napić i szukałam czego nie ma w domu żeby wyjść bo było mi to pilnie potrzebne. Potrafiłam wysypać cukier, aby pójść po cukier do sklepu i kupić alkohol. Bardzo często wypijałam tuż po wyjściu ze sklepu - dodała.

Co sądzicie o takich zwierzeniach gwiazd?

d4ar6d5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d4ar6d5