Trwa ładowanie...

Fest Festival już wkrótce: Proekologiczne rozwiązania na muzycznym wydarzeniu

Fest Festival, który szturmem wdarł się na scenę festiwalową, zdążył ogłosić już wszystkich zaproszonych artystów, tym samym zamykając muzyczny line up. Teraz przyszła pora na inne ogłoszenia - m.in. te dotyczące atrakcji oraz przyjaznych środowisku rozwiązań, które pojawią się już 23 i 24 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim.

Fest Festival już wkrótce: Proekologiczne rozwiązania na muzycznym wydarzeniuŹródło: Materiały prasowe
d24ap0w
d24ap0w

Woda dla wszystkich

Po pierwsze woda, czyli punkt z darmową wodą pitną dla każdego festiwalowicza i dla każ-dej festiwalowiczki. Wodopój powstanie na terenie wydarzenia we współpracy z Górnoślą-skim Przedsiębiorstwem Wodociągów.

Recykling jest Fest

Po drugie recykling - na terenie festiwalu staną kontenery umożliwiające wszystkim segre-gowanie śmieci. Ponadto organizatorzy zapowiadają, że sami dołożą starań, aby wszystkie odpady, które pojawią się przy produkcji były segregowane i poddane recyklingowi. Z kolei w celu zmniejszenia ilości produkowanych odpadów, obsługa festiwalu zamierza nie przele-wać napojów do plastikowych kubeczków, tylko podawać je w butelkach. Całkowite zrezy-gnowanie z jednorazowych opakowań jest priorytetem na kolejne edycje Fest Festivalu.

Palmy tam, gdzie nie przeszkadzamy innym

Po trzecie wydzielone strefy palenia, co oznacza, że wyroby tytoniowe będzie można palić jedynie w przestrzeniach otwartych - tak, aby nikomu nie przeszkadzać. We wszystkich po-mieszczeniach zadaszonych będzie panował absolutny zakaz palenia. Organizatorzy zapewnią uczestnikom także rozdawanie przenośnych popielniczek, które mają przyczynić się do za-chowania porządku w malowniczym Parku Śląskim.

Żeby każda chwila była Fest

Po czwarte, ale nie ostatnie - respect music, a więc nieformalna zasada dotycząca respekto-wania klimatu imprezy przez każdego uczestnika. W skrócie chodzi o to, aby zachować umiar podczas nagrywania koncertów, czyli chociażby - nie oślepiać fleszem osób obok oraz artysty, nie zasłaniać swoim telefonem sceny innym uczestnikom czy respektować to, jak inni chcą zostać uwiecznieni podczas zabawy na festiwalu.

d24ap0w

Poza powyższymi rozwiązaniami, organizatorzy szykują szereg innych udogodnień, a także ciekawych atrakcji. Więcej informacji sukcesywnie będzie pojawiało się bliżej wydarzenia na mediach społecznościowych Fest Festivalu. Dla przypomnienia - wśród artystów, które poja-wią się pod koniec sierpnia w Chorzowie znajdą się takie gwiazdy jak Wu-Tang Clan, Jaden Smith, Disclosure, Roisin Murphy, Metronomy, Paweł Domagała czy Sokół.

Kup bilet już dziś!

W sprzedaży dostępne są bilety na Fest Festival. Dwudniowe karnety dostępne są w ostatniej puli “last call tix” za 289 złotych, zaś bilety jednodniowe za 179 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem, która kosztuje 100 złotych, a która umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin. 

Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach Empik - bilety, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i Me-diaMarkt Polska.

Więcej informacji: www.festfestival.pl
Promotor: Follow The Step

d24ap0w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24ap0w