Trwa ładowanie...
d3cfd61

Festiwal Opole 2019. Kasia Stankiewicz znowu w odważnej kreacji uwiodła widzów

Krajowy Konkurs Piosenki Polskiej w Opolu to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w kraju. Jedną z gwiazd był zespół Varius Manx. Wokalistka Kasia Stankiewicz znów pokazała się w odważnej kreacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Stankiewicz po raz kolejny wybrała odważną kreację na festiwal muzyczny
Kasia Stankiewicz po raz kolejny wybrała odważną kreację na festiwal muzyczny (AKPA)
d3cfd61

Krajowy Konkurs Piosenki Polskiej w Opolu nadal cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. W przypadku 56. edycji największego wydarzenia muzycznego w Polsce nie mogło być inaczej.

Na scenie pojawili się bracia Golcowie czy Piotr Cugowski. Jedną z gwiazd była również grupa Varius Manx. Wokalistka Kasia Stankiewicz znów odsłoniła przepiękną figurę w odważnej kreacji.

Czarny strój do złudzenia przypomina sukienkę, którą piosenkarka założyła na Polsat SuperHit Festiwal odbywający się w dniach 24-26 maja 2019 roku. Widzicie podobieństwo? W obu przypadkach Kasia Stankiewicz postawiła na spódnicę odsłaniającą szczupłą nogę. Czy tak jak w Sopocie wokalistka Varius Manx nie miała bielizny? Jedyną różnicą jest mocniejszy makijaż Kasi Stankiewicz.

AKPA

Kreację dostrzegł również Tomasz Kammel, który stwierdził, że jest szałowa. Kasia Stankiewicz stwierdziła, że chce pozdrowić projektanta Roberta Czerwika, który prawdopodobnie jest odpowiedzialny za uszycie obu strojów.

Jak wam się podoba czarna kreacja piosenkarki, która po raz pierwszy wystąpiła na scenie w Opolu w 1996 roku? Dostrzegacie zmianę wizerunku? A może Kasia Stankiewicz w ogóle się nie zmieniła?

d3cfd61

Podziel się opinią

Share

d3cfd61

d3cfd61