Trwa ładowanie...
d3i9jdx

Festiwal Opole 2019. Sarsa wystąpiła w dziwnej peruce

Na festiwalu w Opolu ostatniego dnia odbył się koncert "Nie pytaj o Polskę - 30 lat wolności". Jedną z występujących gwiazd była Sarsa, która zaprezentowała się w dziwnej peruce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak wam się podobała stylizacja Sarsy w Opolu?
Jak wam się podobała stylizacja Sarsy w Opolu? (AKPA)
d3i9jdx

Tegoroczny 56. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu cieszy się ogromną popularnością. Ostatniego dnia odbył się specjalny koncert "Nie pytaj o Polskę - 30 lat wolności".

Na opolskiej scenie wystąpiły takie gwiazdy jak De Mono czy Golden Life. Obok znanych artystów pojawili się również wokaliści młodego pokolenia.

Jedną z wokalistek była Sarsa, która zaśpiewała "Motyle i ćmy" oraz utwór "Zakryj" z najnowszej płyty. Uwagę widzów zwróciła jednak peruka Sarsy. Błyszczące nakrycie głowy było dopasowane kolorystycznie do oversizowego garnituru, który wokalistka założyła na scenę. Jak wam się podobał występ Sarsy w Opolu?

d3i9jdx

Nam peruka wokalistki przypomniała świetny teledysk zespołu The Cranberries do piosenki "Zombie", w którym Dolores O’Riordan również nosiła perukę. Sądzicie, że to hołd złożony zmarłej wokalistce kultowego irlandzkiego zespołu rockowego?

d3i9jdx

Podziel się opinią

Share

d3i9jdx

d3i9jdx