Trwa ładowanie...

Festiwal Opole 2019. Stanisława Celińska prawdziwą gwiazdą festiwalu

Pierwszego dnia 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu jako ostatnia na scenie zaśpiewała Stanisława Celińska. Gwiazda pokazała prawdziwą klasę!
Share
Stanisława Celińska w Opolu zaśpiewała przepięknie!
Stanisława Celińska w Opolu zaśpiewała przepięknie!Źródło: WP.PL
d3p2qbr

Krajowy Konkurs Piosenki Polskiej w Opolu jest organizowany od 1963 roku. W ciągu wielu lat na scenie zaprezentowało swój talent mnóstwo przyszłych gwiazd. W 1969 roku w Opolu zadebiutowała młodziutka Stanisława Celińska, która zaśpiewała piosenkę "Ptakom podobni" w aranżacji Włodzimierza Nahornego.

W 2019 roku Stanisława Celińska powróciła do Opola, by odebrać Platynową Płytę za "Malinową...". Artystka zaprezentowała się na scenie bardzo skromnie, pokazując jednocześnie, że najważniejszy jest tekst oraz odpowiednia aranżacja piosenek.

Stanisława Celińska podziękowała widzom oraz tym, którzy wierzą w nią: "Dziękuję tym, którzy we mnie wierzyli. Dziękuję tym, który we mnie wierzę, bo wiara czyni cuda". Sądzimy jednak, że to talent wokalny i teatralny Stanisławy Celińskiej zagwarantował jej sukces.

Niesamowite piosenki Stanisławy Celińskiej sprawiły, że publiczność była jak zaczarowana. Co sądzicie o występie Stanisławy Celińskiej w Opolu?

d3p2qbr

Podziel się opinią

Share
d3p2qbr
d3p2qbr