Trwa ładowanie...
oprac. Kamila Gulbicka
10-01-2020 15:28

Festiwal Polskie Kręgi Sztuki w Chinach: Zakończyła się kolejna edycja wydarzenia

Z Chinami łączą nas nie tylko podobieństwa kulturowe i historyczne. 7 stycznia 2020 zakończyła się 4. edycji Festiwalu Polskie Kręgi Sztuki w Chinach, który od 6 czerwca 2019 gościł w 7 dużych miastach 4 prowincji.

Festiwal Polskie Kręgi Sztuki w Chinach: Zakończyła się kolejna edycja wydarzeniaŹródło: Fot. A. Zajączkowska
d2h7yfs
d2h7yfs

Na prezentację polskiej sztuki i kultury w Państwie Środka w ramach 4. Festiwalu Polskie Kręgi Sztuki złożyły się 2 trasy koncertowe połączone z masterclass pianisty – Grzegorza Niemczuka (czerwiec i październik), koncerty formacji jazzowej Circles of Art Orchestra, która z wystawą plakatów Sebastiana Kubicy w Pekinie była przedstawiana pod nazwą: Enea koncerty i wystawy. 4 Festiwal Polskie Kręgi Sztuki w Chinach (grudzień - styczeń).

Już po raz kolejny na Polish Video Games at Aniwow! 2019 z pokazami, wykładami i warsztatami gościli przedstawiciele polskiej branży gier wideo w czasie październikowego [Aniwow!2019]14th China (Beijing) Student Animation Festival na prestiżowym Communication University of China w Pekinie.

Nie od dziś wiadomo, że sztuka tworzy połączenia między ludźmi na świecie. Wzajemne relacje często budujemy na bazie podobieństw. Jednak sztuka, która potrafi otworzyć umysły i serca, daje odwagę odkrywania i akceptowania różnic. 4. Festiwal Polskie Kręgi Sztuki w Chinach pokazał jak duże zaciekawienie budzi nasza kultura w Chinach. Dlatego na zaproszenie wielu prowincji już we wrześniu nasi artyści wyruszą do Państwa Środka w ramach 5. Festiwalu Polskie Kręgi Sztuki w Chinach.

d2h7yfs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h7yfs

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj