Trwa ładowanie...
d4b7ejm
News

Fifth Harmony – Camila Cabello opuszcza grupę

Camila Cabello nie jest już członkinią Fifth Harmony! Wokalistka zdecydowała się zrezygnować z występów w zespole najprawdopodobniej ze względu na stan zdrowia. Odejście Cabello nie oznacza końca popularnego girlsbandu. Fifth Harmony od teraz będzie kontynuować działalność w czteroosobowym składzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fifth Harmony – Camila Cabello opuszcza grupę
(materiał prasowy/Megafon.pl)
d4b7ejm

O tym, że Camila Cabello opuszcza Fifth Harmony, fani zespołu dowiedzieli się w niedzielny wieczór. Grupa zamieściła w sieci oficjalne oświadczenie, w którym możemy przeczytać:

Po czterech i pół roku bycia razem zostałyśmy poinformowane za pośrednictwem naszych przedstawicieli, że Camila postanowiła opuścić Fifth Harmony.

W dalszej części komunikatu członkinie grupy zapewniają, że zespół będzie kontynuował swoją działalność:

d4b7ejm

Harmonizersi (fani Fifth Harmony – przyp.red.) byli z nami od początku, wspierali nas i z miłości do nich będziemy kontynuować działalność. Mając na uwadze całe zajście, jesteśmy bardzo podekscytowane tym, by ogłosić, że odtąd występować będziemy w czteroosobowym składzie – Ally Brooke, Normani Kordei, Dinah Jane i Lauren Jauregui. Jesteśmy czterema mocnymi kobietami, które nie tylko będą kontynuować działalność Fifth Harony, ale też skupią się na przedsięwzięciach solowych.

Informacja o opuszczeniu girlsbandu przez Camilę Cabello była dla fanów Fifth Harmony dość niespodziewana. Każdy słuchacz zespołu wie jednak, że mijający rok był dla młodej gwiazdy pop bardzo burzliwy.

W maju Cabello wyznała w rozmowie z „Billboardem”, że od jakiegoś czasu zmaga się z różnego rodzaju zaburzeniami lękowymi. Piosenkarka wyznała, że bała się o swoją kondycję. W wrześniu z kolei członkini grupy przerwała jeden ze swoich koncertów ze względu na poczucie narastającego niepokoju.

d4b7ejm

Fifth Harmony to amerykańska grupa wykonująca muzykę pop i R&B. Zespół został utworzony w trakcie drugiej edycji programu „The X Factor” w 2012 roku. Na koncie zespołu znajdują się obecnie dwa albumy studyjne.

Getty Images
performs onstage during Power 96.1's Jingle Ball 2016 at Philips Arena on December 16, 2016 in Atlanta, Georgia. Getty Images
performs onstage during Power 96.1's Jingle Ball 2016 at Philips Arena on December 16, 2016 in Atlanta, Georgia.

ZOBACZ TEŻ #gwiazdy: Nina Tyrka i Agustin Egurrola wrócą do siebie?

d4b7ejm

Podziel się opinią

Share

d4b7ejm

d4b7ejm