Trwa ładowanie...
d2gcp0k

Figlarna Przetakiewicz pozuje w samej fladze UE. "Europa jest kobietą"

Joanna Przetakiewicz nie boi się kontrowersji. Z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii, przygotowała dla fanów prawdziwą gratkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Przetakiewicz świętuje rocznicę wejścia Polski do Unii
Joanna Przetakiewicz świętuje rocznicę wejścia Polski do Unii (East News)
d2gcp0k

Joanna Przetakiewicz przez ostatnie miesiące bardzo intensywnie skupiła się na promowaniu swojego ruchu "era nowych kobiet". W dużym uproszczeniu gwiazda przekonuje, że warto wyzbywać się kompleksów i sięgać po to, na co ma się ochotę. Hedonistyczna wizja świata, którą prezentuje Przetakiewicz zyskała aprobatę dziesiątek tysięcy kobiet w Polsce. Nic dziwnego, że dyrektorka marki La Mania wyrasta powoli na autorytet.

Z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej zgodziła się zapozować dla "Faku" odziana w samą flagę UE. Uznała widocznie, że jeżeli ma manifestować swoje podglądy polityczne, to zrobi to w sposób seksowny.

- Kobieca energia pozwala nam ODRADZAĆ się na nowo. Na błędach należy się uczyć, a nie je rozpamiętywać. Zostawmy za sobą żale, pretensje, lęki i inne toksyczne emocje. Uwierzmy w siebie. (...) Aby się wspierać i być silniejsze RAZEM tworzymy społeczność ERA NOWYCH KOBIET, która jest najdynamiczniej rozwijającym się ruchem w Polsce. Od reszty Europy powinnyśmy się uczyć, jak pozbyć się, lęków, poczucia winy i wyrzutów sumienia - mówiła.

W rozmowie z tabloidem Przetakiewicz zdradziła też, dlaczego Europa powinna być kobietą.

- Ważne, by Europa była kobietą, która żyje w energii ROZWOJU, nie braku. Ważne żebyśmy MY takie były.
01.05.2019 r. 15. rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej. Wyjątkowe wydanie Faktu a w nim o Europie, która jest kobietą - dodała.

Przekonuje was jej argumentacja?

d2gcp0k

Podziel się opinią

Share
d2gcp0k
d2gcp0k