Trwa ładowanie...

Figlarna Przetakiewicz pozuje w samej fladze UE. "Europa jest kobietą"

Joanna Przetakiewicz nie boi się kontrowersji. Z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii, przygotowała dla fanów prawdziwą gratkę.

Figlarna Przetakiewicz pozuje w samej fladze UE. "Europa jest kobietą"Źródło: East News
d25598w
d25598w

Joanna Przetakiewicz przez ostatnie miesiące bardzo intensywnie skupiła się na promowaniu swojego ruchu "era nowych kobiet". W dużym uproszczeniu gwiazda przekonuje, że warto wyzbywać się kompleksów i sięgać po to, na co ma się ochotę. Hedonistyczna wizja świata, którą prezentuje Przetakiewicz zyskała aprobatę dziesiątek tysięcy kobiet w Polsce. Nic dziwnego, że dyrektorka marki La Mania wyrasta powoli na autorytet.

Z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej zgodziła się zapozować dla "Faku" odziana w samą flagę UE. Uznała widocznie, że jeżeli ma manifestować swoje podglądy polityczne, to zrobi to w sposób seksowny.

- Kobieca energia pozwala nam ODRADZAĆ się na nowo. Na błędach należy się uczyć, a nie je rozpamiętywać. Zostawmy za sobą żale, pretensje, lęki i inne toksyczne emocje. Uwierzmy w siebie. (...) Aby się wspierać i być silniejsze RAZEM tworzymy społeczność ERA NOWYCH KOBIET, która jest najdynamiczniej rozwijającym się ruchem w Polsce. Od reszty Europy powinnyśmy się uczyć, jak pozbyć się, lęków, poczucia winy i wyrzutów sumienia - mówiła.

W rozmowie z tabloidem Przetakiewicz zdradziła też, dlaczego Europa powinna być kobietą.

- Ważne, by Europa była kobietą, która żyje w energii ROZWOJU, nie braku. Ważne żebyśmy MY takie były.
01.05.2019 r. 15. rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej. Wyjątkowe wydanie Faktu a w nim o Europie, która jest kobietą - dodała.

Przekonuje was jej argumentacja?

d25598w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25598w