Trwa ładowanie...
d1astj1
News

Figurski ostro skomentował "Roast Kuby Wojewódzkiego"

Nie milkną echa wyemitowanego kilka dni temu na antenie TVN "Roastu Kuby Wojewódzkiego".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Figurski
Michał Figurski (AKPA)
d1astj1

Kontrowersyjne show od początku wzbudzało wiele emocji. Mówiło się nawet, że z powodu zbyt ostrych żartów ostatecznie nie zostanie pokazane w telewizji. Do tego jednak nie doszło. Po zakończeniu programu wybuchła dyskusja na temat granic dobrego smaku. Jeden z widzów złożył nawet skargę do KRRiT.

Najbardziej oberwało się Annie Dereszowskiej, której goście Wojewódzkiego sugerowali m.in., że nie wie, kto jest ojcem jej dzieci. Dostało się również nieobecnemu w studiu Michałowi Figurskiemu, dochodzącemu do siebie po wylewie. To właśnie z choroby dziennikarza zakpiło kilku uczestników roastu. Figurski postanowił skomentować ten fakt na swoim facebookowym profilu.

Ponieważ ja akurat uważam, że za kolegami należy się wstawiać, w związku z informacjami o tym, że prokuratura ma się zajmować roastem w TVN i rzekomymi drwinami z mojej choroby, o których zresztą byłem uprzedzony, chciałbym poprosić organy ścigania, aby najpierw zajęły się osobami, które w sposób bezpośredni życzą mi, abym pozostał na wózku dożywotnio i aby podobny los spotkał całą moją rodzinę, co znacznie bardziej uwłacza mojej godności, niż kilku roześmianych panów oraz pani. Z wyrazami WYLEWNEGO szacunku dla wszystkich świadomych dystansu do rzeczywistości - czytamy.

d1astj1

Oglądaliście "Roast Kuby Wojewódzkiego"?

Kuba Wojewódzki AKPA
Kuba Wojewódzki (AKPA)
d1astj1

Podziel się opinią

Share
d1astj1
d1astj1