Trwa ładowanie...
d11y36b
News

Filip Chajzer pokazał piękną mamę. Internauci myśleli, że to jego siostra

Filip Chajzer jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Zamieszcza tam posty związane zarówno z życiem zawodowym, jak i prywatnym. I choć wszyscy wiedzą, kim jest tata, Zygmunt Chajzer, to mało kto wie, jak wygląda jego mama. Reporter pochwalił się zdjęciem z imprezy urodzinowej mamy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Filip Chajzer opublikował zdjęcie mamy.
Filip Chajzer opublikował zdjęcie mamy. (Facebook.com)
d11y36b

Rzeczywiście, przeglądając profile w mediach społecznościowych próżno szukać zdjęć mamy Chajzera. Najczęściej widzimy tam posty związane z pracą, ewentualnie działalnością charytatywną lub niesamowitymi historiami, którymi dzieli się ze swoimi fanami. Ostatnio jednak wrzucił zdjęcie z imprezy urodzinowej mamy, Doroty Chajzer. - Z okazji kolejnych 18 urodzin mamy Doroty, poproszę dla mamy 18.000 lajków – napisał dziennikarz i zaznaczył, że na środku siedzi rodzicielka, a po lewej stronie siostra.

Po tym, jak Chajzer opublikował zdjęcie, post wywołał lawinę komentarzy. W sumie fotka zdobyła ponad 60 tys. polubień. Internauci nie dowierzali, że obok Zygmunta siedzi Dorota Chajzer. Myśleli, że to siostra dziennikarza TVN.

- Mama i siostra. Właściwie żadnej różnicy. Obie cudownie piękne.
- Siostra z siostrą i brat z bratem. Tak widzę Ciebie i Twoją rodzinę, Filipie.
- Dobrze, że zaznaczyłeś, która to Pani Mama, a która Pani siostra. Wyglądają jak 18-letnie bliźniaczki! Wszystkiego Najlepszego!

d11y36b

W gąszczu komentarzy znalazł się również Doroty Chajzer. - Bardzo, bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa i życzenia. Serdecznie pozdrawiam dzisiejszych Jubilatów.

Po chwili na słowa mamy z odrobiną humoru odpisał Filip. - Mama ogarnia fejsa. Brawo!

*Nie pozostaje nam nic innego, jak dołączyć się do wszystkich życzeń. *

d11y36b

Podziel się opinią

Share

d11y36b

d11y36b