Trwa ładowanie...

Filip Chajzer udawał atak paniki. Dorota Szelągowska skomentowała jego zachowanie

Na Filipa Chajzera spłynęła fala krytyki. Dorota Szelągowska też nie przebierała w słowach.

Filip Chajzer udawał atak paniki. Dorota Szelągowska skomentowała jego zachowanieŹródło: East News
d3avsc1
d3avsc1

Kilka dni temu Filip Chajzer znowu wzbudził kontrowersje. Ostatnio w "Dzień Dobry TVN" dziennikarz zapowiadając materiał "Zachowaj spokój - to atak panikipaniki" zastrzegł, że to temat "bardzo poważny i nie można robić sobie jaj". Po chwili jednak sam o tym zapomniał i zaczął żartować na antenie z zaburzeń lękowych.

Chajzer dyszał, zaczął rozpinać koszulę, pokładać się na fotelu, a nawet krzyczał: "dostałem ataku, zabierz mnie stąd, pomóż mi, przerwa, idziemy na przerwę!". Niestety nie dla wszystkich było to zabawne, a zwłaszcza dla osób, które zmagają się z zaburzeniami lękowymi.

Zachowanie Filipa Chajzera skomentowała jego koleżanka ze stacji, Dorota Szelągowska. Prezenterka bardzo rzadko wdaje się w medialne dyskusje, ale tym razem nie wytrzymała.

ZOBACZ: Filip Chajzer: "Moja kariera to jedno wielkie zaskoczenie. Teraz spełniam kolejne marzenie"

- Chciałam dodać komentarz na profilu Filipa Chajzera, ale ilość komentarzy jest ograniczona, więc wyszła odezwa. A co tam. Filip wierzę w Ciebie - zaczęła swój post.

d3avsc1

Prowadząca programy o urządzaniu wnętrz przypomniała prezenterowi, jak ważna i odpowiedzialna jest rola dziennikarza i osoby publicznej.

- Filipie drogi, jako osoba, którą wiele lat temu ataki paniki zamknęły w domu na kilka miesięcy, a nawet teraz są zawsze gdzieś w zanadrzu - jako lęk, który czyha ( to tak jak ze złamaną mogą, boisz się stanąć mimo, że wszystko się zrosło), po prostu uważam, że to było strasznie słabe. To ogromna odpowiedzialność być osobą publiczną, dziennikarzem,człowiekiem, którego obserwują tysiące ludzi. Mamy mnóstwo przywilejów, na które nijak nie zasługujemy - czy tego chcemy czy nie, więc warto oddać to w edukacji i wrażliwości - napisała.

Przy okazji Dorota Szelągowska wyznała, że sama zmagała się jakiś czas temu z atakami paniki. I nie wyglądały one tak jak zaprezentował to na wizji Filip Chajzer.

d3avsc1

- Z całego serca, proszę cię, następnym razem jak dotkniesz tak delikatnej sfery, nie żartuj. Robisz wspaniałe rzeczy, masz empatię, zastanów się dwa razy. Ściskam.

Filip Chajzer już kilka dni temu przeprosił za swoje zachowanie w mediach społecznościowych. Czy jednak widzowie mogą liczyć na to, że prezenter ograniczy swoje żarty na antenie?

d3avsc1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3avsc1