Trwa ładowanie...

Filip Chajzer wzruszony po Telekamerach 2018. "Wasza nadzieja... Dziękuję za każdy SMS, z całego serca"

"Tele Tydzień" rozdał najbardziej prestiżowe nagrody telewizyjne w Polsce, czyli Telekamery 2018. Jednym ze zwycięzców jest budzący kontrowersje Filip Chajzer. Jak zareagował na statuetkę?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Filip Chajzer wzruszony po Telekamerach 2018. "Wasza nadzieja... Dziękuję za każdy SMS, z całego serca"Źródło: Facebook.com
d16nmwx
d16nmwx

- Wasza nadzieja... Dziękuję za każdy SMS, z całego serca dziękuję też "Paweł The Operator", operatorowi kamery, z którym pracuję od mojego pierwszego materiału telewizyjnego (o pokazie w kinie dla golasów. Tak, jako zaangażowany reporter od zawsze, też dołączyłem) Wszak to telekamera, ja jestem tele, Ty kamera - to też Twoja nagroda - napisał dziennikarz, dziękując telewidzom oraz bliskiemu współpracownikowi.

Filip Chajzer związany jest ze stacją TVN od 2009 r., a od 2011 jest jednym z najbardziej znanych reporterów "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz wywołuje w sieci wiele emocji, przez co niejednokrotnie staje w ogniu krytyki. Kontrowersje dotyczą jego emocjonalnych wpisów, które syn Zygmunta Chajzera publikuje na swoich social mediach. Po otrzymaniu Telekamery 2018 również nie krył radości.

W kategorii "Nadzieja Telewizji" nominowani byli także: Sylwia Dekert, Izabella Krzan, Józef Pawłowski oraz Kamil Szeptycki. Zwycięzcą został jednak Filip Chajzer. To jego pierwsza Telekamera. A wy komu oddaliście swój głos?

ZOBACZ TAKŻE: Wojciechowska o Telekamerze: "Osobowość telewizyjna to jest to coś"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d16nmwx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16nmwx