Filip Chajzer wzruszony po Telekamerach 2018. "Wasza nadzieja... Dziękuję za każdy SMS, z całego serca"

"Tele Tydzień" rozdał najbardziej prestiżowe nagrody telewizyjne w Polsce, czyli Telekamery 2018. Jednym ze zwycięzców jest budzący kontrowersje Filip Chajzer. Jak zareagował na statuetkę?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Filip Chajzer laureatem Telekamer 2018
Filip Chajzer laureatem Telekamer 2018 (Facebook.com)
WP

- Wasza nadzieja... Dziękuję za każdy SMS, z całego serca dziękuję też "Paweł The Operator", operatorowi kamery, z którym pracuję od mojego pierwszego materiału telewizyjnego (o pokazie w kinie dla golasów. Tak, jako zaangażowany reporter od zawsze, też dołączyłem) Wszak to telekamera, ja jestem tele, Ty kamera - to też Twoja nagroda - napisał dziennikarz, dziękując telewidzom oraz bliskiemu współpracownikowi.

Filip Chajzer związany jest ze stacją TVN od 2009 r., a od 2011 jest jednym z najbardziej znanych reporterów "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz wywołuje w sieci wiele emocji, przez co niejednokrotnie staje w ogniu krytyki. Kontrowersje dotyczą jego emocjonalnych wpisów, które syn Zygmunta Chajzera publikuje na swoich social mediach. Po otrzymaniu Telekamery 2018 również nie krył radości.

WP

W kategorii "Nadzieja Telewizji" nominowani byli także: Sylwia Dekert, Izabella Krzan, Józef Pawłowski oraz Kamil Szeptycki. Zwycięzcą został jednak Filip Chajzer. To jego pierwsza Telekamera. A wy komu oddaliście swój głos?

ZOBACZ TAKŻE: Wojciechowska o Telekamerze: "Osobowość telewizyjna to jest to coś"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP