Trwa ładowanie...
dzj65cc

Finalista "MasterChefa" został ojcem. Pokazał zdjęcie

Matteo Brunetti, finalista "MasterChefa", został ojcem po raz pierwszy. Na Instagramie opublikował zdjęcie swojego syna i zdradził jego imię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matteo Brunetti z "MasterChefa" został ojcem
Matteo Brunetti z "MasterChefa" został ojcem (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
dzj65cc

Matteo Brunetti, uczestnik 6. edycji programu "MasterChef", podzielił się z fanami radosną nowiną. Na Instagramie opublikował zdjęcie piąstki swojego nowo narodzonego dziecka. Zdradził, że syn ma na imię Leone i w kilku wzruszających słowach przywitał go na świecie:

"Tak trudno przez 9 miesięcy wyobrazić sobie, jak powstaje mały człowiek. Ojcowie dobrze wiedzą, o czym mówię. Ale w momencie gdy chwycił mnie i uścisnął, zrozumiałem, że mam swojego człowieka, kompana, przyjaciela, mężczyznę. Nie wiem naprawdę, jaki będzie świat,gdy dorośniesz i którą drogę wybierzesz dla siebie, ale wiedz, że każdy twój wybór uszanuję i będę cię wspierał przez wszystkie dni, jakie będzie nam dane wspólnie przeżyć. Witaj na świecie, mój synku Leone".

Zdjęciem dziecka pochwaliła się też jego mama. Napisała:

dzj65cc

"Od serca: przez te 9 miesięcy prawdę mówiąc, nie rozumiałam (do samego końca), jak to działa, że nagle pojawia się taki mały ktoś i z marszu kocha się go bezgranicznie. Poznajemy się coraz lepiej z każdą minutą, a tym samym ta miłość nabiera coraz większych rozmiarów […]. Witaj na pokładzie, dzielny Leone!".

Młodym rodzicom serdecznie gratulujemy.

Zobacz także: Matteo Brunetti testuje domowe pączki

dzj65cc

Podziel się opinią

Share
dzj65cc
dzj65cc