Trwa ładowanie...
d107lv6
News

Finalista "Top model" pożegnał zmarłą mamę

23-letni Sebastian Zawiliński, uczestnik 5. edycji programu "Top model", we wzruszającym wpisie na Facebooku pożegnał zmarłą niedawno mamę. 42-letnia kobieta odeszła pod koniec 2015 roku po długiej i ciężkiej chorobie.
Podziel się
Sebastian Zawiliński
Sebastian Zawiliński (AKPA)
d107lv6

To właśnie dzięki jej namowom Zawiliński zgłosił się na casting do show TVN. Początkujący model nie raz podkreślał, że wiele jej zawdzięcza.

Dla tych którzy nie mieli okazji poznać i dla tych którzy nie pamiętają, jak pięknie wyglądała jeszcze przed chorobą. To moja śp. mama Ewa. Była wspaniałą pełną miłości osobą. Nauczyła mnie najważniejszych wartości w życiu, więc dzięki niej jestem dumny z tego jaki jestem i to ona dosłownie wypchnęła mnie na casting do programu... więc dzięki niej zacząłem duży rozdział w moim życiu. Nikt inny we mnie bardziej nie wierzył i mnie nie wspierał. Każdemu z całego serca życzę takiej matki. Świadomość tego ile lat jeszcze miała przed sobą i że moje przyszłe dzieci nie będą miały tak cudownej babci sprawia że żyć się odechciewa. Ale spokojnie. Wiem że muszę żyć dalej godnie dla niej, bo tego by chciała, a kiedyś pewnie się jeszcze spotkamy - napisał na Facebooku.

Sebastian, który trafił do finału ostatniej edycji "Top model" jest studentem AWF. W dzieciństwie zdobył tytuł Mistrza Europy w karate do lat 12. Obecnie próbuje swoich sił w modelingu. Reprezentuje go agencja Avant Models Poland, która prowadzi kariery takich gwiazd jak Joanna Krupa, Anna Jagodzińska czy Kasia Struss.

Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody od ASUSa!

Sebastian Zawiliński AKPA
Sebastian Zawiliński (AKPA)
Sebastian Zawiliński AKPA
Sebastian Zawiliński (AKPA)
Sebastian Zawiliński Facebook.com
Sebastian Zawiliński (Facebook.com)
d107lv6

Podziel się opinią

Share
d107lv6
d107lv6