Trwa ładowanie...
d1aov2d

Firma Victorii Beckham straciła 12 mln dol. Kryzys finansowy w małżeństwie Beckhamów?

Modowa marka Victorii Beckham coraz bardziej znajduje się pod kreską. Firma straciła ponad 12 mln dol.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Victoria Beckham na okładce "Vogue Polska". Autorem sesji jest fotograf Meghan Markle
Victoria Beckham na okładce "Vogue Polska". Autorem sesji jest fotograf Meghan Markle (ONS.pl)
d1aov2d

Linia odzieżowa Victorii Beckham, założona w 2008 r., przynosi coraz większe straty. Firma od ponad dekady jest nierentowna. W samym roku finansowym 2018 r. marka straciła aż 12,3 mln funtów. Prezes Ralph Toledano twierdzi jednak, że zaistniała sytuacja zupełnie go nie dziwi.

- Wyniki były zgodne z oczekiwaniami, liczyliśmy się ze stratą. Naszym celem jest jak najszybsze osiągnięcie rentowności - powiedział na łamach "Business of Fashion".

Nie tylko Victoria Beckham odniosła porażkę finansową. Z problemami biznesowymi zmaga się również jej mąż. DB Ventures, jedna z firm Davida Beckhama, zarobiła “tylko” 11,5 mln dol. - dwukrotnie mniej niż ubiegłym roku

d1aov2d

"To dość kompromitująca sytuacja dla Beckhamów. Wychodzi na to, że przestało im się powodzić tak jak dotychczas. Jeśli co roku zyski firmy będą zmniejszać się dwukrotnie, wywoła to ogromny kryzys. Wierzę jednak, że David jest osobą, która potrafi wiązać koniec z końcem" - czytamy w "Financial Times".

Nie wszystko jednak stracone, gdyż Victoria Beckham założyła kolejną markę. We wrześniu gwiazda wystartowała z linią autorskich kosmetyków. W jej ofercie znalazły się m.in. produkty do makijażu, w tym pomadki, konturówki do ust i cienie do powiek.

ZOBACZ TAKŻE: Sablewska wylatuje na spotkanie z Victorią Beckham

d1aov2d

Podziel się opinią

Share
d1aov2d
d1aov2d