Trwa ładowanie...

FIT LOVERS z "Ameryka Express" opublikowali relację z odcinka. Tego nie zobaczycie w programie

FIT LOVERS z "Ameryka Express" umieścili filmik ze scenami usuniętymi z programu. Zobacz, co działo się za kulisami.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

FIT LOVERS z "Ameryka Express" opublikowali relację z odcinka. Tego nie zobaczycie w programieŹródło: Facebook.com
d2xu86z
d2xu86z

FIT LOVERS – Pamela Stefanowicz oraz Mateusz Janusz to jedna z par biorących udział w programie "Ameryka Express". Oboje uwielbiają sport i znani są ze swojego kanału na YouTubie, na którym chętnie dzielą się wiedzą dotyczącą sportu, diety oraz innych aspektów zdrowego stylu życia. W swoim najnowszym filmiku youtuberzy pochwalili się „scenami usuniętymi”, których nie zobaczycie w programie tvn.

Problemy z bagażem

Narzeczeni przyznali, że przed podróżą mieli na głowie tyle obowiązków, iż… zabrakło im czasu na pakowanie. Pamela powiedziała, że to wlaśnie Mateusz spakował jej walizkę, podczas gdy ona zajmowała się ustawianiem publikacji kolejnych materiałów na YouTube. W nagraniu sama przyznała, że nawet „nie ma pojęcia, co jest w walizce”. Jakby tego było mało po odbiorze bagażu na lotnisku w Ekwadorze okazało się, że walizka Pameli jest pęknięta.

"Ameryka Express" - początki przygody

Zdaniem pary przed rozpoczęciem wyścigu uczestnicy mieli okazję, żeby zaaklimatyzować się i rozejrzeć po mieście. Cała grupą zwiedzili między innymi miejscowy targ. FIT LOVERS stwierdzili również, że jako jedyni poświęcili czas na przygotowanie fizyczne i udali się na obowiązkowy trening. Następnego dnia wszyscy uczestnicy zebrali się o piątej rano. Nie znali jednak godziny rozpoczęcia wyścigu. To nowych wyzwań podeszli z entuzjazmem. Podróż na pace i czekanie w deszczu wspominają w kategoriach ekscytującego, nowego doświadczenia.

d2xu86z

_„Mijały kolejne godziny, kolejne minuty, a my się dalej przytulaliśmy i było zabawnie” _– mówi Mateusz.

Było trudniej niż myśleli

Gdy w końcu pojawiła się Agnieszka informująca o początku gry duet od razu udał się w kierunku drogi. Oczekiwanie na samochód nie trwało długo, ale niestety, kierowca miał w samochodzie tak mało miejsca, że… musieli zostawić jedną z walizek na poboczu.

Pierwsze powierzone im zadanie polegało na zdobyciu od miejscowych kobiet niezwykle cennego, złotego naszyjnika.
_„Nie chcieliśmy żebrać” _– stwierdzili zgodnie.

Właśnie dlatego Mateusz próbował zapłacić za naszyjnik małym pokazem akrobacji. Niestety, lokalna handlarka pozostawała niewzruszona na jego zdolności. Tym, co skłoniło ją do wymiany naszyjnika były modne okulary sportowca. Fit Lovers powiedzieli również, że przed wyjazdem brali lekcje hiszpańskiego i nauczyli się na pamięć najpotrzebniejszych fraz. To właśnie te umiejętności pozwoliły im na znalezienie noclegu. W swoim nagraniu poruszyli również kwestie sprawności fizycznej i problemów, które mieli chociażby ze wspinaczką. Mimo, że sport stanowi nieodzowny element ich życia nie udawali, że wędrówka nie dała im się we znaki. O czym nie wspominano w programie problemy kondycyjne mieli również operatorzy kamer.

d2xu86z

„Jestem zadziwiona tym programem. Nie wiedziałam, że będzie to aż tak spore wyzwanie fizyczne, a do tego jeszcze trzeba mieć szczęście” – powiedziała Pamela.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2xu86z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xu86z