Trwa ładowanie...
d4c2wgy

FIVE FINGER DEATH PUNCH zagrają w Polsce. Rusza przedsprzedaż biletów

FIVE FINGER DEATH PUNCH ogłasza swoją największą trasę koncertową po europejskich arenach, która odbędzie się w styczniu i lutym 2020 r. w imponującym towarzystwie: multiplatynowej legendy MEGADETH, która dołączy do składu jako gość specjalny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zespół pojawi się w Warszawie 12 lutego
Zespół pojawi się w Warszawie 12 lutego (Materiały prasowe)
d4c2wgy

W roli supportu wystąpi zespół BAD WOLVES, rockowa sensacja z 2018 r., którego trzy utwory zdobyły # 1 na listach przebojów w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Zespół przygotowuje się aktualnie do wydania drugiego albumu (25 października 2019 roku).

Gitarzysta Zoltan Bathory z zespołu FIVE FINGER DEATH PUNCH mówi o składzie trasy:

"Skład jest potężny. Bad Wolves był przełomowym odkryciem ostatnich lat i z pewnością uda im się podgrzać atmosferę. Megadeth nie wymaga przedstawiania, są absolutnymi legendami. Wkład Dave'a Mustaine'a w ten gatunek jest nieoceniony. Uważam go za jednego z ojców założycieli nie tylko thrashu, ale i heavy metalu w ogóle, ponieważ jego riffy i gra na gitarze wpłynęły na wszystkich, którzy znaleźli się w promieniu eksplozji Megadeth… a to ogromny promień ”.

d4c2wgy

Zobacz też: Śląski FEST Festival będzie trwał 3 dni!

Dave Mustaine, wokalista MEGADETH, dodaje: "(…) Będziesz miał kłopoty, jeśli nie przyjdziesz na nasz koncert z Five Finger Death Punch na początku 2020 r. Nie możesz tego przegapić. Do zobaczenia wkrótce!"

Trasa odwiedzi 14 krajów europejskich, rozpoczynając 20 stycznia w Hartwall Arenie w Helsinkach w Finlandii, a kończąc 20 lutego w Budapest Sportarena, na Węgrzech.

Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż VIP. Ogólna sprzedaż rozpocznie o godzinie 9:00 w piątek, 13 września. Podczas tego wydarzenia, którego nie można przegapić, fani mogą spodziewać się zapełnionych aren. Więcej informacji można znaleźć na stronie:
www.fivefingerdeathpunch.com.

Jednocześnie FIVE FINGER DEATH PUNCH ogłosiło dziś dwa koncerty w Rosji i jeden na Ukrainie bez udziału Megadeth i Bad Wolves.
TRASA 2020

** Koncerty 5FDP bez Megadeth i Bad Wolves:

1/14 – Kiev, UA // Palace Of Sports
1/16 – Moscow, RU // Adrenaline Stadium
1/18 – St. Petersburg, RU // A2
1/20 – Helsinki, FI // Hartwell Arena
1/22 – Stockholm, SE // Hovet
1/23 – Oslo, NO // Spektrum
1/24 – Copenhagen, DK // Royal Arena
1/26 – Amsterdam, HL // AFAS Live
1/28 – Paris, FR // Zenith
1/30 – Cardiff, UK // Cardiff Arena
1/31 – London, UK // Wembley Arena
2/3 – Berlin, DE // Max-Schmeling Halle
2/4 – Hamburg, DE // Sporthalle
2/6 – Frankfurt, DE // Festhalle
2/8 – Oberhausen, DE // Koenig-Pilsener Arena
2/9 – Stuttgart, DE // Schleyerhalle
2/10 – Munich, DE // Olympiahalle
2/12 – Warsaw, Poland // Torwar
2/14 – Prague, CZ // Tipsport Arena
2/16 – Milan, IT // Alcatrazz
2/17 – Zurich, CH // Hallenstadion
2/19 – Vienna, AT // Stadthalle
2/20 – Budapest, HU // Budapest Sportarena

Pionierzy thrash metalu, MEGADETH, pojawili się na scenie w 1983 r., praktycznie wymyślając gatunek czym zasłużyli sobie na miano jednego z najbardziej wpływowych i szanowanych zespołów wszechczasów. W ciągu swojej znakomitej 36-letniej kariery zespół sprzedał ponad 38 milionów albumów na całym świecie, zdobył 6 platynowych płyt, 7 albumów które znalazły się w top 10 i zdobył liczne wyróżnienia, w tym 12 nominacji do GRAMMY® i nagrodę GRAMMY® w 2017 r. w kategorii "Best Metal Performance” za utwór tytułowy "Dystopia”. Zespół pracuje obecnie nad nowym albumem studyjnym, będącym kontynuacją uznanego przez krytyków i komercyjnie albumu Dystopia (2016).

Materiały prasowe

BAD WOLVES okazały się bezprecedensowym globalnym odkryciem rockowym w 2018 roku po tym, jak ich debiutancki album Disobey (maj 2018) osiągnął 22 miejsce na liście Billboard Top 200, 2 miejsce na liście Hard Rock Chart, 4 miejsce na Rock i 8 na liście Top Current Albums Chart. Ich przełomowy singiel "Zombie” zdobył platynę w Stanach Zjednoczonych i Szwecji, podwójną platynę w Kanadzie, złoto w Australii i IMPALA Diamond w Europie. Utwór ten znalazł się na szczycie list przebojów na całym świecie, w tym w zestawieniach ogólnych iTunes i rockowych w USA, na liście Billboard Mainstream Rock Songs, w Spotify na Global Viral 50, a także przez trzy tygodnie znajdował się na szczycie listy radiowej Active Rock.

d4c2wgy

Album przyniósł również kolejne hity “Hear Me Now” i “Remember When”, które zdobyły 1. miejsce w Active Radio. BAD WOLVES starają się utrzymać ten impet dzięki swojemu drugiemu albumowi N.A.T.I.O.N (wydanie 25 października 2019 r. ale dostępny już w przedsprzedaży). Fani mieli już okazję poczuć przedsmak nowego albumu, pod postacią melodyjnego hymnu rockowego "Killing Me Slowly” i cięższego, opartego na riffach utworu "I’ll Be There”, dostępnych teraz na wszystkich platformach cyfrowych.

FIVE FINGER DEATH PUNCH znajdują się w czołówce na arenie międzynarodowej, 4x platyna, 6x złoto - rekordowe sprzedaże we współczesnym świecie rocka i metalu. Przekroczyli 3 miliardy streamów i nadal biją rekordy na całym świecie.

Zespół ma na koncie 24 single, które znalazły się w top 10 na listach przebojów w ciągu ostatnich kilku lat i ich kariera nie zwalnia tempa. 2018 był kolejnym niesamowitym rokiem dla FIVE FINGER DEATH PUNCH, który uzyskał tytuł najpopularniejszego artysty w rockowych stacjach radiowych w Stanach Zjednoczonych w raportach radiowych na koniec roku.

Grupa, którą Billboard określił jako "zrewitalizowany zespół o odnowionym fokusie”, wydała siódmy album studyjny AND JUSTICE FOR NONE, który zadebiutował na 4. miejscu w rankingu Top 200 Chart i został okrzyknięty przez KERRANG! jako "… album, który dostarcza wszystko co powinien zawierać nowoczesny, metalowy album”.

d4c2wgy

I AND JUSTICE FOR NONE wygenerował 225 milionów streamów na żądanie, ponad 360000 sprzedaży cyfrowych utworów i stał się najlepiej sprzedającym się albumem Hard Rock/Heavy Metal z 2018 r w Stanach Zjednoczonych. To oznaczało wydanie piątego z rzędu albumu, który znalazł się w Top 5. Album osiągnął również pozycję #1 na czterech innych listach przebojów, w tym: Top Digital Albums, Top Rock Albums i Top Hard Music Albums. W ramach letniej i jesiennej trasy koncertowej 2018 zespół przekazał na cele charytatywne ponad 250 000 USD.

Ósmy studyjny album FIVE FINGER DEATH PUNCH zostanie wydany zimą 2020 roku.

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne od 13 września od 9:00 na LiveNation.pl

Przedsprzedaż Artysty: od poniedziałku, 9 września, godz. 13:00 do piątku,13 września do 8:00.
Przedsprzedaż Megadeth: od wtorku, 10 września, godz. 11:00 do piątku, 13 września do godz. 8:00
Przedsprzedaż dla Klientów Citi Handlowy od środy, 11 września od 10:00 i do piątku, 13 września do 8:00.
Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 12 września o 10:00 i potrwa do 13 września do godz. 8:00.
www.fivefingerdeathpunch.com

d4c2wgy

Podziel się opinią

Share

d4c2wgy

d4c2wgy