Trwa ładowanie...

"Flesz": Joanna Kulig w ciąży. W jej życiu nadszedł czas na duże zmiany

Jej kariera przeżywa teraz prawdziwy rozkwit. Rola w "Zimnej wojnie" otworzyła jej wiele drzwi, dała rozgłos i możliwości na przyszłość. Wydaje się jednak, że teraz myśli Joanny Kulig będą obracać się wokół innych tematów.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Flesz": Joanna Kulig w ciąży. W jej życiu nadszedł czas na duże zmianyŹródło: ONS.pl
d30y3o3
d30y3o3

Choć w życiu zawodowym wiedzie jej się teraz wyjątkowo dobrze, to prywatnie wciąż czegoś jej brakuje. W wywiadach nie ukrywa, że chciałaby być już mamą. "Chcę mieć dzieci. Nie boję się, że nie pogodzę macierzyństwa z życiem zawodowym".

Okazuje się, że to, czego Joanna Kulig tak bardzo pragnie, spełni się już niebawem. Już od jakiegoś czasu plotkowano o ciąży aktorki, a teraz te doniesienia powoli się potwierdzają. – Nie komentujemy życia prywatnego Joanny – powiedziała "Fleszowi" agentka gwiazdy. Jej znajomi są jednak nieco bardziej chętni, by potwierdzić informacje.

Niektóre osoby z otoczenia twierdzą, że Kulig dawno nie była aż tak szczęśliwa. Nic dziwnego, że na myśl o powiększeniu rodziny rozpiera ją radość. Żoną Macieja Bochniaka jest już od 9 lat, przyszedł więc czas na nowego domownika.

d30y3o3

Joannie Kulig życzymy, by macierzyństwo przyniosło jej jak najwięcej szczęścia!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d30y3o3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30y3o3