ycipk-1j9h6b

Florence + The Machine w Polsce. Fani przygotowali niespodziankę dla zespołu

Florence + The Machine wystąpią już 15 marca w Łodzi w Atlas Arenie. Tymczasem fani zespołu przygotowali specjalną niespodziankę. Może w niej wziąć udział każdy z uczestników koncertu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Florence + The Machine w Polsce. Fani przygotowali niespodziankę dla zespołu
Florence + The Machine w Polsce. Fani przygotowali niespodziankę dla zespołu (East News)
ycipk-1j9h6b

Florence + The Machine - niespodzianka od polskich fanów

Polscy fani Florence + The Machine zorganizowali specjalną akcję z okazji nadchodzącego koncertu zespołu w łódzkiej Atlas Arenie. Przygotowane zostały aż dwie niespodzianki.

Pierwsza akcja nosi tytuł "We Will Shine A Light", która nawiązuje do utworu "100 Years". Słuchacze chcą, by przy tej piosence unieść w górę lampion w formie białej torby papierowej i podświetlić go latarką od telefonu.

ycipk-1j9h6b

Druga niespodzianka nazywa się "Star Do Not Take Sides" i odnosi się do nagrania "Cosmic Love". Tutaj fanklub prosi o przyłożenie fragmentu kolorowej folii transparentnej do telefonicznej latarki.

Za pomocą tego typu działań polscy fani chcą wywołać widowiskowy efekt. Wszystkie potrzebne akcesoria będą rozdawane na miejscu przez członków polskiego fanklubu Florence + The Machine.

Florence + The Machine - koncert w Polsce

Brytyjski zespół Florence + The Machine wystąpi w Polsce już 15 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Koncert odbywa się w ramach światowej trasy, która promuje ostatni album zespołu pt. "High as Hope". Z tej płyty pochodzą takie utwory jak "Hunger" czy "Big God". Jest to jedna z najbardziej emocjonalnych wydawnictw grupy. Wokalista Florence Welch postawiła na dużą otwartość i autentyczność w warstwie tekstowej, gdzie mówi o swoich lękach i marzeniach.

ycipk-1j9h6b
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1j9h6b

ycipk-1j9h6b
ycipk-1j9h6b