Trwa ładowanie...

Florence + The Machine w Polsce. Fani przygotowali niespodziankę dla zespołu

Florence + The Machine wystąpią już 15 marca w Łodzi w Atlas Arenie. Tymczasem fani zespołu przygotowali specjalną niespodziankę. Może w niej wziąć udział każdy z uczestników koncertu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Florence + The Machine w Polsce. Fani przygotowali niespodziankę dla zespołuŹródło: East News
daxsgn7
daxsgn7

Florence + The Machine - niespodzianka od polskich fanów

Polscy fani Florence + The Machine zorganizowali specjalną akcję z okazji nadchodzącego koncertu zespołu w łódzkiej Atlas Arenie. Przygotowane zostały aż dwie niespodzianki.

Pierwsza akcja nosi tytuł "We Will Shine A Light", która nawiązuje do utworu "100 Years". Słuchacze chcą, by przy tej piosence unieść w górę lampion w formie białej torby papierowej i podświetlić go latarką od telefonu.

Druga niespodzianka nazywa się "Star Do Not Take Sides" i odnosi się do nagrania "Cosmic Love". Tutaj fanklub prosi o przyłożenie fragmentu kolorowej folii transparentnej do telefonicznej latarki.

daxsgn7

Za pomocą tego typu działań polscy fani chcą wywołać widowiskowy efekt. Wszystkie potrzebne akcesoria będą rozdawane na miejscu przez członków polskiego fanklubu Florence + The Machine.

Florence + The Machine - koncert w Polsce

Brytyjski zespół Florence + The Machine wystąpi w Polsce już 15 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Koncert odbywa się w ramach światowej trasy, która promuje ostatni album zespołu pt. "High as Hope". Z tej płyty pochodzą takie utwory jak "Hunger" czy "Big God". Jest to jedna z najbardziej emocjonalnych wydawnictw grupy. Wokalista Florence Welch postawiła na dużą otwartość i autentyczność w warstwie tekstowej, gdzie mówi o swoich lękach i marzeniach.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

daxsgn7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
daxsgn7